Firma » Biznes

Medal Europejski 2016 dla płyt warstwowych akustycznych PWS-WA Firmy Blachy Pruszyński.

W Teatrze Wielkim - 8 czerwca 2016 w Warszawie - firma Blachy Pruszyński, została nagrodzona za płyty warstwowe akustyczne PWS-WA, Medalem Europejskim Business Centre Club.

MEDAL EUROPEJSKI 2016 DLA PŁYT WARSTWOWYCH AKUSTYCZNYCH PWS-WA FIRMY BLACHY PRUSZYŃSKI.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W Teatrze Wielkim - 8 czerwca 2016 w Warszawie - firma Blachy Pruszyński, została nagrodzona za płyty warstwowe akustyczne PWS-WA,  Medalem Europejskim Business Centre Club.

Lekkie płyty warstwowe są konstrukcjami złożonymi z dobranych w sposób racjonalny i odpowiednio połączonych ze sobą materiałów konstrukcyjnych i izolacyjno – konstrukcyjnych. Składają się z warstw zewnętrznych (okładzin) o wysokich właściwościach mechanicznych w sposób ciągły połączonych z warstwą środkową (rdzeniem) o pomijalnej sztywności giętej, lecz o korzystnej izolacyjności termicznej.

Medal Europejski, którym została nagrodzona Firma Blachy Pruszyński dowodzi, że spółka systematycznie umacnia swoją pozycję również w tej dziedzienie i pragnie zostać jednym z liderów krajowego rynku produkcji płyt warstwowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pruszyński sp z o.o.
http://pruszynski.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »