Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Michał Piróg po raz pierwszy w roli DJ-a w ramach cyklu ‘Hennessy artistry’

Michał Piróg po raz pierwszy w roli DJ-a w ramach cyklu ‘Hennessy artistry’
Zobacz więcej zdjęć »
Już 9 października 2009 r. w klubie Platinium w Warszawie odbędzie się kolejna impreza z cyklu ‘Hennessy artistry’. Tym razem swoje DJ-skie umiejętności zaprezentuje ceniony tancerz, choreograf i prezenter telewizyjny – Michał Piróg.

Cykl muzycznej platformy komunikacyjnej ‘Hennessy artistry’ na stałe wpisał się już w kalendarz najlepszych i najbardziej pożądanych imprez. Również w tym roku marka Hennessy zadbała o wyjątkowe emocje i dobry nastrój, zapraszając do współpracy znanego tancerza i choreografa -  Michała Piróga. "To dla mnie ogromna frajda, że mogę uczestniczyć w  imprezie z cyklu ‘Hennessy artistry’. Nawet przez chwilę nie zastanawiałem się nad propozycją udziału w tym wydarzeniu, chociaż miksowanie muzyki to dla mnie zupełna nowość. Lubię takie wyzwania. Tym razem dam z siebie wszystko jako twórca najlepszej muzyki klubowej",  mówi Michał.

Michał Piróg znany jest z wszechstronnych umiejętności i swobody łączenia różnych stylów tanecznych. Jest artystą rozpoznawalnym również w środowisku muzycznym dzięki udziałowi w różnych telewizyjnych programach rozrywkowych, takich jak „W rytmie MTV” w MTV czy „You Can Dance – Po Prostu Tańcz” w TVN. Motywem przewodnim DJ-skiego debiutu będzie połączenie najciekawszych rodzajów muzyki z różnych zakątków świata, tworzących całość, która z pewnością przypadnie do gustu stałym bywalcom warszawskich klubów. Michał przy wyborze dźwięków przede wszystkim będzie się inspirował naczelnym hasłem marki Hennessy – The Global Art Of Mixing.

„Zaproponowaliśmy udział w imprezie Michałowi, ponieważ idealnie pasuje do filozofii marki Hennessy. Występ Michała będzie z pewnością jednym z najbardziej interesujących i ekscytujących klubowych wydarzeń tej jesieni. Jestem przekonany, że to będzie niesamowity wieczór, który na długo zostanie zapamiętany”, mówi Rafał Dmowski, Brand Manager Möet Hennessy.

Tej nocy w klubie Platinium będzie miał również miejsce wyjątkowy występ francuskiej gwiazdy sceny klubowej – Dj Julii. Artystka specjalnie na ten wieczór przyjedzie do Polski, by rozpalić do czerwoności polskich fanów clubbingu. Jej muzyka to kombinacja takich muzycznych stylów, jak Elektro, Disco, Italo czy Ragga. Na co dzień występuje w najlepszych klubach w Europie, Indiach oraz Azji. DJ Julia poza tworzeniem muzyki zajmuje się również modelingiem, współpracując z najlepszymi światowymi projektantami. Artystka jest również nową gwiazdą francuskiej telewizji. Jej profesjonalne podejście i umiejętność dostosowania się do wymogów lokalnej publiczności są gwarancją sukcesu każdej imprezy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pogonowski.p@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »