Rozrywka i wypoczynek » Sport

Miejsce dla zasłużonych

Miejsce dla zasłużonych
Zobacz więcej zdjęć »
Komnata Chwały to specjalnie stworzona seria, przez ESPN Classic. Zawiera więcej niezapomnianych momentów niż jakikolwiek inny magazyn sportowy.

W tym miesiącu pokażemy 3 odcinki, każdy przedstawiający inny temat. Pierwszy z nich: „Czy Pamiętasz Pierwszy Raz”, pokazuje najbardziej zaskakujące debiuty jak i porażki, które podnoszą ciśnienie w żyłach. Kolejny program, pt. „Pasmo Zwycięstw” ukazuje kilku wybrańców, którzy swego czasu byli absolutnie nie do pokonania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Próżno szukać takich legend w innych programach sportowych. „Unicestwienie” natomiast, to trzeci program w tym cyklu. Widzowie będą w nim mogli przekonac się na własne oczy, że raz na jakiś czas pojawia się drużyna bądź indywidualność, która tworzy swoją historię, miażdżąc każdego na swojej drodze.. Każdy sobotni wiezczór mogą teraz wypełniac niezapomniane emocje! Wystarczy włączyć ESPN Classic i rozkoszować się sportem na najwyższym poziomie. Komnata Chwały tylko na ESPN Classic.

Zapraszamy od soboty 15 grudnia, godz. 21:25

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN ClassicRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »