Gospodarka » Narzędzia

Mikropalnik NEO – maksimum możliwości

Mikropalnik NEO – maksimum możliwości
Zobacz więcej zdjęć »
Wśród szerokiej oferty specjalistycznych narzędzi łączących marki NEO pojawił się nowy mikropalnik. Kompaktowa budowa i duża ilość zastosowań to główne zalety tego poręcznego narzędzia.

Mikropalnik NEO posiada łatwy do naładowania zbiornik na propan-butan o pojemności 20 ml. Taka ilość gazu pozwala na ok. 30 min nieprzerwanej pracy. Co więcej, zastosowanie piezoelektrycznego zapłonu umożliwia odpalenie mikropalnika bez użycia zewnętrznego źródła ognia. Nowy palnik osiąga temperaturę płomienia do 1300˚C. Posiada także dodatkową końcówkę lutowniczą, której temperatura może wynosić max 400˚C.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Regulacja wielkości płomienia pozwala na dostosowanie temperatury do rodzaju wykonywanej pracy. Niewielkie rozmiary i ergonomiczny kształt palnika sprawiają, że praca nim jest niezwykle komfortowa. Dla wygody użytkowania producent zastosował blokadę włącznika oraz podstawkę, która umożliwia bezpieczne odstawienie palnika w trakcie pracy.

Więcej informacji na temat nowego mikropalnika i innych narzędzi marki NEO można znaleźć na stronie www.neo-tools.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NEO
http://www.neo-tools.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »