Technologie » AGD - RTV

Mikrowieża MS55SUB z TV Connect w ofercie BLAUPUNKT

Mikrowieża MS55SUB z TV Connect w ofercie BLAUPUNKT
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli Twój płaski telewizor, najprościej mówiąc, brzmi „płasko”, a dodatkowo oczekujesz większej funkcjonalności, niż może zapewnić klasyczny soundbar, to MS55SUB jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Złącze HDMI jest wykorzystywane w połączeniach pomiędzy różnymi urządzeniami od wielu lat, my postanowiliśmy je dodać do klasycznej mikrowieży, zupełnie zmieniając jej przeznaczenie. Zaś dzięki ARC możemy przesyłać sygnał w dwu kierunkach – zarówno z urządzenia peryferyjnego do telewizora, jak również w drugą stronę. Dzięki temu, mikrowieża wyposażona w złącze HDMI ARC może stać się elementem domowego centrum rozrywki. Podłącz ją do TV i odkryj nowe możliwości!

Za pomocą jednego przewodu HDMI ARC podłączonego do mikrowieży wyposażonej w złącze HDMI ARC, Twój telewizor zyskuje nowe oblicze w zakresie dźwięku. Płaskie konstrukcje nowoczesnych telewizorów mocno ograniczają ich właściwości brzmieniowe. Dlatego mikrowieża ze złączem HDMI ARC jest idealnym rozwiązaniem tego problemu.

Podłączając wiele różnych źródeł do telewizora na przykład takich jak: konsola gier, odtwarzacz Blu-Ray, czy urządzenie do przesyłania strumieniowego, a następnie podłączając telewizor z mikrowieżą za pomocą HDMI ARC, możliwe jest odtwarzanie dźwięku ze wszystkich podłączonych do telewizora źródeł za pomocą głośników w mikrowieży. Lepszy dźwięk to jeszcze więcej frajdy z gier lub oglądania filmów!

Dzięki połączeniu HDMI ARC/CEC pomiędzy telewizorem a mikrowieżą, możliwe jest sterowanie podstawowymi funkcjami mikrowieży pilotem od telewizora. Możliwa jest regulacja poziomu głośności, wyciszenie, czy włączenie lub wyłączenie obydwu urządzeń jednocześnie. Jeden pilot mniej!

Oprócz HDMI i podłączenia do telewizora, mikrowieża oferuje również możliwość odtwarzania różnych źródeł – Bluetooth do przesyłania muzyki z tabletu czy smartfona, złącze optyczne, do podłączenia konsoli gier lub dekodera cyfrowej telewizji naziemnej lub kablowej oraz wszelkich innych źródeł cyfrowego sygnału audio, wyposażonych w odpowiednie wyjście, wejście analogowe AUX np. do gramofonu, jeśli jesteś fanem analogowego brzmienia, złącze USB do odtwarzania plików muzycznych MP3, radio FM do słuchania ulubionej stacji radiowej, czy odtwarzacz CD do odtworzenia swoich ulubionych płyt. Jeszcze więcej rozrywki
w jednym miejscu!

Bez względu na to, czy oglądasz film akcji, czy grasz w ulubioną grę, czy słuchasz muzyki, czy oglądasz jakiś kanał informacyjny – MS55SUB zapewni brzmienie na najwyższym poziomie.

Urządzenie posiada wbudowany wzmacniacz, który generuje moc ciągłą 30 W RMS na każdy kanał oraz dodatkową końcówkę mocy, która dostarcza 50 W RMS do zasilania bezprzewodowego subwoofera. Klasyczne kolumny głośnikowe zostały wyposażone w wysokiej jakości i skuteczności przetworniki, które w połączeniu z odpowiednią mocą zapewniają krystalicznie czysty dźwięk o pełnej dynamice, dostarczając emocji w zupełnie innym wymiarze. Każdy szept, każdy huk, każdy detal - teraz usłyszysz je tak, jak nigdy dotąd! Dzięki bezprzewodowemu subwooferowi – poczujesz prawdziwą głębię basu.

Dźwięk dostosowany do Twoich potrzeb na wiele sposobów! Reguluj bas, wyostrzaj wysokie tony, a dzięki funkcji loudness zachowuj dynamikę nawet podczas odsłuchu przy niskim poziomie głośności.

Szerokie możliwości aplikacji MS55SUB sprawiają, że urządzenie może być wykorzystywane do odtwarzania dźwięku z wielu różnych źródeł i każde z nich może mieć inny profil brzmienia. Aby ułatwić Ci dostrojenie się do niego, wyposażyliśmy ten system w korektor parametryczny z czterema spersonalizowanymi ustawieniami.

 • MUSIC – do słuchania muzyki
 • GAME – do grania na konsoli
 • NEWS – do dialogów i programów informacyjnych
 • MOVIE – do oglądania filmów i seriali

Wybierz właściwie i uzyskaj jeszcze więcej frajdy z domowej rozrywki.

Oprócz powyższych zalet, urządzenie posiada wbudowany czytelny wyświetlacz LED, na którym dostępny jest zegar z funkcją alarmu, którego możesz użyć do budzenia ale też wykorzystać jako automatyczny włącznik systemu o określonej porze.

Do modelu MS55SUB dołączony jest pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwa jest pełna obsługa wszystkich dostępnych funkcji, co dopełnia komfortu codziennego użytkowania.

Mikrowieża MS55SUB może być świetną alternatywą dla soundbarów i elementem wzbogacającym dźwięk z telewizora. Można też korzystać z jej licznych dodatkowych funkcjonalności.

Jest praktycznym rozwiązaniem dla rodzin, umożliwiając dostęp do różnorodnych źródeł i opcji dźwięku. Może zaspokajać potrzeby zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, dostarczając rozrywki wszystkim domownikom.

Oferując nie tylko doskonałą jakość dźwięku i funkcjonalność, ale także elegancki design, mikrowieża z bezprzewodowym subwooferem  MS55SUB stanie się nietuzinkowym dodatkiem do Twojego wnętrza. Wprowadzi ona elegancki akcent do pomieszczenia, jednocześnie będąc praktycznym urządzeniem codziennego użytku.

Funkcje i specyfikacja MS55SUB:

 • Odtwarzacz CD/-R/-RW z odczytem plików MP3/WMA
 • Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania muzyki
 • Radio FM z cyfrową syntezą PLL i pamięcią 40 stacji
 • Wejście USB do odtwarzania plików MP3/WMA
 • Wejścia: HDMI ARC / Optyczne / AUX
 • Moc maksymalna: 330 W
 • Moc wyjściowa RMS: 2 x 30 W + 50 W (subwoofer)
 • Equalizer: Music/Game/News/Movie
 • Regulacja basu i sopranu
 • Funkcja Loudness
 • Zegar z alarmem
 • Wyświetlacz LED
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Zasilanie sieciowe: AC 110-240 V~50/60 Hz
 • Wymiary: Jednostka główna: 248 (szer.) x 100 (wys.) x 249 (gł.) mm Głośniki: 140 (szer.) x 240 (wys.) x 220 (gł.) mm
 • Subwoofer: 155 (szer.) x 215 (wys.) x 255 (gł.) mm
 • Waga: 12,33 kg
 • Kod EAN: 5901750506277
Sugerowana cena detaliczna: 1299 zł

BLAUPUNKT / 2N-Everpol
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »