Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Minaturowe aparaty słuchowe coraz popularniejsze

Minaturowe aparaty słuchowe coraz popularniejsze
Zobacz więcej zdjęć »
Problemy ze słuchem ma coraz więcej Polaków. Wielu z nich bagatelizuje problem i próbuje go rozwiązać w najprostszy sposób: coraz głośniej nastawiając telewizor czy radio.

Przyczyną takiego stanu rzeczy czasem bywa wstyd, bo niedosłuch kojarzy się większości z nas z podeszłym wiekiem, a jeśli mamy lat 50 trudno nam pogodzić się z tym, że już teraz zaczynają nas dotykać takie problemy. Wstydzimy się także nosić aparat słuchowy, który również w widoczny sposób „komunikuje” innym: mam problemy ze słuchem.

Na szczęście miniaturyzacja i nowe technologie sprawiły, że na rynku pojawia się coraz więcej coraz mniejszych aparatów. Są one niemal niewidoczne, a przy tym zapewniają wygodę i pełen komfort użytkowania. Aparaty słuchowe zmieniły swój charakter: z przedmiotu wstydliwie skrywanego stały się pewnego rodzaju gadżetem: bardzo potrzebnym, ale przy tym ładnym.

Produkowane w rozmaitych kolorach pozwalają dopasować aparat do indywidualnych upodobań: można wybrać model w kolorze cielistym, którego niemal nie widać, ale dostępne są także bardziej ekstrawaganckie aparaty srebrne, turkusowe, różowe i czarne, które dobieramy na przykład do stroju. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik kulturystyczny - ciekawe artykuły
http://poradnikkulturysty.blox.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »