Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Misie za misie - smak radości Haribo i atrakcyjne nagrody

Misie za misie - smak radości Haribo i atrakcyjne nagrody
Zobacz więcej zdjęć »
27 kwietnia ruszyła nowa promocja Misie za misie. Na opakowaniach żelków Haribo pojawiła się seria nalepek Akademii Misia Haribo. Kolekcjonowanie naklejek to pomysł na naukę alfabetu i nazw zwierząt, a zbieranie promocyjnych opakowań to szansa by wygrać jednego z 1000 pluszowych Misiów Haribo.

27 kwietnia br. ruszyła nowa promocja konsumencka Haribo Misie za misie. W tym czasie na opakowaniach żelków Haribo: Złote Misie, Happy Cola, Owoce Tropikalne, Wummis, Dinosaurier i Bärenschule - Misiowe ABC znaleźć można serię 25 naklejek edukacyjnych Akademii Misia Haribo. Umieszczone na nich ilustracje elementów świata przyrody oraz literki odpowiadające ich nazwom, pomogą najmłodszym w nauce alfabetu, roślin i zwierząt. Opakowania, na których znajdują się naklejki stanowią natomiast przepustkę do wygrania pluszowego Misia Haribo ze specjalnej serii limitowanej.

Aby zdobyć jednego z 1000 unikalnych pluszowych Misiów Haribo wystarczy w terminie od 27 kwietnia do 21 czerwca 2009 roku przesłać (na adres: Skrytka pocztowa 44, ul. Wolska 56, 01-133 Warszawa) 10 promocyjnych opakowań po żelkach Haribo, oznaczonych obwódką po naklejce Akademii Misia Haribo, którą dzieci z pewnością wykorzystają do zabaw edukacyjnych. Co tydzień nagrodzonych zostanie pierwszych125 zgłoszeń.

Promocji konsumenckiej towarzyszyć będzie wsparcie reklamowe w postaci kampanii w TV, prasie i Internecie oraz konkursy prasowe połączone z ćwiczeniami Akademii Misia Haribo w tytułach takich jak: „Bob Budowniczy”, „Świat Małej Księżniczki” „Świnka Pepa” i „Sezamkowy Zakątek”. Dodatkowo na stronie www.haribo.com, w zakładce Akademii Misia Haribo, zamieszczona zostanie seria ćwiczeń i zagadek edukacyjnych, w rozwiązaniu których pomocne będą promocyjne naklejki.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.haribo.com. 

Dostępność produktów z naklejkami promocyjnymi:
Złote Misie 100 g, cena około 3,23 zł/ brutto
Złote Misie 200g, cena około 5,98 zł/ brutto
Happy Cola 100 g, cena około 3,23 zł/ brutto
Tropifrutti - Owoce tropikalne 100g, cena około 3,23 zł/ brutto
Wummis 200g, cena około 5,98 zł/ brutto
Dinosaurier 200g, cena około 5,98 zł/ brutto
Bärenschule - Misiowe ABC 200g, cena około 5,98 zł/ bruttoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »