Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Miss Polonia 2009 na pokazie mody w Clarenie

Miss Polonia 2009 na pokazie mody w Clarenie
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas tegorocznego konkursu Miss Polonia po raz pierwszy przyznano tytuł Miss Clareny. Przypadł on Agacie Biernat, I vice Miss. Z zaszczytnym tytułem Miss Polonia 2009 z Łodzi wyjechała Maria Nowakowska.
Już 20 listopada we Wrocławiu Miss Polonia weźmie udział w przygotowanym przez firmę CLARENA specjalnym pokazie mody. Obok niej na wybiegu pojawi się Mandaryna.

"Andrzejkowe Inspiracje z Clareną" to jedno z pierwszych planowanych w ramach współpracy wrocławskiej firmy CLARENA i konkursu Miss Polonia 2009 wspólnych przedsięwzięć. Do największych rewelacji imprezy należeć będzie występ w roli modelek Marii Nowakowskiej, Miss Polonia 2009, Mandaryny oraz samej prezes Clareny - Patrycji Popławskiej. Na uroczystość zaproszono około 250 gości, a wśród nich przedstawicieli środowiska dziennikarzy, wrocławskiej elity biznesu oraz klientki renomowanych gabinetów kosmetycznych, ośrodków spa i klubów fitness.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu- Na gości czekają liczne atrakcje, m.in. pokazy fryzjerskie przygotowane przez studio Brodway, pokaz kreacji andrzejkowych specjalnie zaprojektowanych na tę okazję przez Artura Mazura i prezentacje zabiegów Clareny - wymienia Patrycja Popławska, prezes firmy CLARENA.

Dodatkowo goście będą mogli podziwiać pokazy tańców, rzeźby lodowe i brać udział we wróżbach andrzejkowych. Spotkanie odbędzie się 20 listopada w Centrum Szkoleniowym CLARENA we Wrocławiu przy ul. Kleczkowskiej 45.

CLARENA to tegoroczny ambasador urody konkursu Miss Polonia 2009. Podczas przygotowań i w trakcie finałowej gali firma dbała o dobór najlepszych kosmetyków do twarzy, ciała i paznokci dla wszystkich uczestniczek, a konsultantka firmy wspierała kandydatki osobiście. Przedstawiciele wrocławskiej firmy przyznali specjalny tytuł Miss Clareny Agacie Biernat. Laureatce szarfę z tytułem wręczyła prezes Patrycja Popławska podczas After Party. Zdobywczynie najwyższych wyróżnień w nagrodę od Clareny otrzymały możliwość korzystania przez cały rok z czterech głównych firmowych centrów kosmetycznych we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Szczecinie oraz zestawy kosmetyków. Miss Polonia będzie także promowała w 2010 roku nową linię kosmetyczną Clareny.

Wrocławska CLARENA jest renomowanym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i sprzętu dla gabinetów kosmetycznych, salonów piękności i spa. Stawia na najnowocześniejsze osiągnięcia światowej kosmetologii i innowacyjne receptury. CLARENA jako jedyna w Polsce wprowadziła do zabiegów kosmetycznych kwas pirogronowy, nanoestrową formę witaminy C oraz chromabrait - najnowszy kompleks wybielający (linia kosmetyków Waitening Line). CLARENA prowadzi szeroko zakrojone programy szkoleniowe dla kosmetyczek. W zajęciach organizowanych przez firmę uczestniczy rocznie ponad 4000 osób.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »