Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Moc rozrywek dla całej rodziny czeka przed Świętami w CH Osowa

Moc rozrywek dla całej rodziny czeka przed Świętami w CH Osowa
Zobacz więcej zdjęć »
Elektryczne gokarty, wielkie dinozaury, interaktywne, zabawne potwory, superbohaterowie, a także nowa wystawa fotografii. W grudniu, w CH Osowa nikt nie będzie się nudzić. Centrum ogłosiło otwarcie kilku nowych punktów rozrywkowych, jak Crazy Carts, Dino World czy Wystawa Potworów z Legend i Baśni.

Wszyscy, którzy szukają sposobów na atrakcyjne spędzenie przedświątecznego czasu, powinni zajrzeć do CH Osowa. W grudniu gdańskie centrum handlowe zasypało mieszkańców Trójmiasta propozycjami rozrywek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wielką gratką, zwłaszcza dla miłośników szaleństwa za kierownicą będzie Akademia Driftingu Crazy Carts. Unikatowe gokarty zapewnią dobrą zabawę i odrobinę adrenaliny. Elektryczne pojazdy i specjalny tor, umożliwiają jazdę w poślizgu i wykonywanie różnych nietypowych manewrów, jak np. jazda tyłem lub nawet bokiem. Zabawa odbywa się pod okiem profesjonalnych instruktorów i przeznaczona jest nie tylko dla dorosłych, ale też dzieci, już od 5. roku życia.

Wszystkich małych i dużych fanów dinozaurów zachwyci z pewnością nowo otwarty Dino World. Można tu spotkać wielkie prehistoryczne stwory, które poruszają się i wydają dźwięki, oddychają i mrugają oczami, niemal jak prawdziwe. Interaktywna wystawa ma charakter rozrywkowy i edukacyjny. Podczas wizyty w Dino World można przenieść się na chwilę miliony lat wstecz, a także dowiedzieć się wielu interesujących informacji na temat najróżniejszych gatunków dinozaurów.

Natomiast ci, którzy lubią rozrywkę na wesoło, a przy tym odrobinę strachu, powinni zajrzeć na „Wystawę Potworów z legend i baśni”. Hrabia Dracula, Frankenstein, Smok Wawelski czy Potwór z Loch Ness, to tylko kilka przykładów bohaterów, których można tu spotkać. Widowiskowe figury najbardziej znanych, strasznych postaci europejskich legend wprowadzają widzów w swój tajemniczy świat. Każdy z nich wydaje charakterystyczne dźwięki i posiada efekty specjalne. Trochę straszą, ale przede wszystkim bawią zgromadzoną publiczność.

To jeszcze nie wszystkie propozycje wystaw, jakie czekają na gości CH Osowa. Wszystkim, którzy zawitają do centrum z pewnością nie umkną uwadze kilkumetrowe, realistyczne figury superbohaterów, które zagościły w pasażu CH Osowa, zmieniając go w prawdziwy plan filmu akcji. Każda z postaci otoczona jest specjalną scenografią oraz opatrzona tablicą, z której można wyczytać ciekawostki i informacje o danej postaci, m.in. o jej mocy, szybkości czy sile. Wśród superbohaterów nie mogło zabraknąć m.in. Spider-Mana, Thora, Iron Mana, Hulka, Rocketa Racoon czy Wonder Woman.

Specjalne atrakcje czekają także na tych, którzy lubią spotkania ze sztuką. Od 1 grudnia, w galerii CH Osowa można oglądać nową wystawę fotografii pt. „Ze straganu”, autorstwa lokalnej artystki Jolanty Lassak-Szymerskiej. Prezentowane prace ukazują znane wszystkim warzywa, ale w sposób niejednoznaczny.

W przedświątecznym czasie, w CH Osowa będzie także wiele okazji do zakupienia smakołyków, niezbędnych na bożonarodzeniowym stole. W każdy piątek i sobotę grudnia, aż do Wigilii w centrum gości jarmark ekologicznej, regionalnej żywności „Żuławskie Smaki”. Wystawcy oferują swoje domowej roboty produkty, jak pierogi, uszka, przetwory, wypieki, w tym efektowne chatki z piernika. Natomiast okazją do zakupu aromatycznych, ekologicznych wędlin i mięs jest stoisko „Lada Wędlin”.

 

Więcej informacji o poszczególnych punktach rozrywkowych i atrakcjach w CH Osowa, w tym dniach i godzinach otwarcia, znaleźć można na stronie centrum https://chosowa.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »