Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Moc świątecznych atrakcji w Wars Sawa Junior

Moc świątecznych atrakcji w Wars Sawa Junior
Zobacz więcej zdjęć »
Festiwal pełen czekoladowych przyjemności, widowiskowa parada Świętych Mikołajów i zachwycające rzeźby z lodu i czekolady – to wszystko już od 30 listopada czeka na odwiedzających Domy Towarowe Wars Sawa Junior.

Wśród rozrywek nie zabraknie też muzyki granej na żywo i pokazów tanecznych. Na początku grudnia w Wars Sawa Junior rozbłyśnie również spektakularna, świąteczna iluminacja.

 

Przedświąteczny czas w Wars Sawa Junior obfitował będzie w przyjemności i rozrywki. Już 30 listopada wystartuje tam Wielki Mikołajkowy Festiwal Czekolady i Słodkości. Gośćmi festiwalu, który potrwa aż do 3 grudnia,  będą manufaktury czekolady i słodyczy z różnych zakątków kraju, oferujące doskonałe słodkości produkowane z sercem i zachowaniem tradycyjnych receptur.

 

Od 1 grudnia w Wars Sawa Junior będzie można zobaczyć Największego Czekoladowego Świętego Mikołaja w stolicy i zrobić sobie z nim słodkie, pamiątkowe zdjęcie. Wyjątkową atmosferę na Festiwalu Czekolady wprowadzą również energetyczni, mikołajowi DJ-e. Pojawią się także utalentowane zespoły, które zapewnią przybyłym świetną zabawę przy muzyce na żywo, w blasku choinki i dekoracji rozświetlających Pasaż Wiecha.

 

W sobotę 2 grudnia w Wars Sawa Junior będzie można dołączyć do Największej Parady Świętych Mikołajów. To widowiskowe wydarzenie uświetnią swoją obecnością dziesiątki Mikołajów, radosne Śnieżynki oraz ich pomocnicy w towarzystwie zespołu orkiestry dętej. Efektowny korowód poruszający się w rytm muzyki zachwyci widzów w każdym wieku. Wars Sawa Junior szykuje również coś dla entuzjastów tańca, którzy będą mogli obejrzeć pokazy cheerleederek oraz pełne gracji występy tancerek baletowych.

 

Natomiast w Mikołajki, czyli 6 grudnia, nadejdzie upragniony przez wielu moment odpalenia nowej iluminacji świetlnej Wars Sawa Junior. Najwyższy element tej dekoracji, rozświetlającej swoim blaskiem okoliczną przestrzeń będzie miał prawie 6 metrów wysokości. Wyjątkowość tego dnia podkreślą świąteczne brzmienia na żywo w wykonaniu zespołu gospel, który składa się aż z 25 osób.

 

Świąteczne dekoracje Wars Sawa Junior, które pojawią się od strony ulicy Marszałkowskiej oraz na Pasażu Wiecha, będą cieszyły oczy warszawiaków aż do połowy stycznia. Mnogość przedświątecznych atrakcji dla całej rodziny z pewnością przyciągnie do centrum Warszawy tłumy gości. Będą oni mogli liczyć nie tylko na wspaniałą zabawę, ale również na piękne wspomnienia i efektowne zdjęcia na tle spektakularnych dekoracji.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Naprawa Deski Rozdzielczej - Gwarancja Jakości
Zaufaj nam! Oferujemy profesjonalne usługi z gwarancją satysfakcji.
naprawadeski.pl

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »