Rozrywka i wypoczynek » Święta

Moc Wielkiej Nocy w Arkadach Wrocławskich

Moc Wielkiej Nocy w Arkadach Wrocławskich
Zobacz więcej zdjęć »
Polska Wielkanoc to pisanki, kolorowo udekorowane stoły, najsmaczniejsze wypieki, radość z wspólnego, rodzinnego świętowania. Piękne chwile oraz czas, kiedy nasza tradycja spotyka się z tym, co współczesne.

Jak wiadomo, najwięcej emocji i zabawy dostarczają nam przygotowania do uroczystych wydarzeń. Dlatego, tym razem mamy przyjemność zaprosić na Moc Wielkiej Nocy w Arkadach Wrocławskich. Przygotowaliśmy wyjątkowy program oraz mnóstwo atrakcji, oczywiście wielkanocnych. Przecież w tym okresie nie może zabraknąć na naszych stołach przepięknych tradycyjnych ozdób.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najlepszą okazją do znalezienia wielkanocnych inspiracji będzie udział w naszym Jarmarku, a już z całą pewnością przypomnimy sobie moc polskich świąt, oglądając pyszne prezentacje stołów wielkanocnych, pisanek i zwyczajowych palm.

Zapraszamy na:

Od 22 marca do 3 kwietnia „Jarmark Wielkanocny"

Jarmark Wielkanocny w Arkadach Wrocławskich to barwna prezentacja wielkanocnych smakołyków, niezbędników potrzebnych każdej, nawet najbardziej nowoczesnej, gospodyni, a także frajda, jaką dają świąteczne zakupy.

Od 19 marca do 2 kwietnia „Prezent Wielkanocny"

Na specjalnym stoisku można wziąć udział w wielkiej akcji „Prezent Wielkanocny". Wszyscy Klienci, którzy dokonają zakupów w Arkadach Wrocławskich, otrzymają okolicznościowe, ręcznie robione przez artystów plastyków ozdoby świąteczne. Prezenty, nawiązują do charakteru Wielkiej Nocy i stanowią niepowtarzalny przykład sztuki użytkowej opartej o umiejętności warsztatu, którego tajniki towarzyszą nam od wieków, budząc zachwyt każdego, kto spotkał się z magią wiosennych misteriów. Wyplatane misternie ozdoby, kwieciste detale, wzorzyste pisanki i mnóstwo i uroczych detali. Nie zabraknie również świątecznego zajączka, ani soczystej zieleni.

25 marca „Malowanie Jaj"

Święta to dobry czas, aby pomyśleć o innych, zwłaszcza potrzebujących. Radość jest pełniejsza wtedy, kiedy możemy podzielić się szczęściem z innymi. Z myślą o tym, zaprosiliśmy przedstawicieli wrocławskich mediów do wspólnej zabawy wielkanocnego malowania jaj. W tym dniu, dziennikarze będą zdobić wielkie pisanki, które zostaną symbolicznie wykupione przez Arkady Wrocławskie, a uzyskane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane akcji „Caritas", organizatorowi dorocznego śniadania wielkanocnego dla najbardziej potrzebujących. To wesoły, integrujący happening, który pokaże, że potrafimy razem zrealizować cel z pożytkiem dla wszystkich.

27 marca „Prezentacja stołów wielkanocnych"

Tradycyjnie zastawiony i pięknie udekorowany stół wielkanocny to duma i przykład naszej polskiej gościnności i rodzinnego charakteru świąt. Tego dnia, w Arkadach Wrocławskich, zaprezentują się najoryginalniejsze, zaprojektowane z pietyzmem kompozycje wielkanocne. Całość wystawy została objęta honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. To dobra okazja żeby zobaczyć efekty pracy prawdziwych mistrzów.

Zapraszamy do Arkad Wrocławskich, gdzie święta nabiorą prawdziwej mocy z naszej wspólnej radości przeżywania wyjątkowych chwil.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »