Moda » Odzież

Moda xxl - zakupy w sklepie stacjonarnym czy internetowym

Każda kobieta uwielbia zakupy. Każda chciałaby mieć w swojej szafie coś ładnego,gustownego i dopasowanego do swojej figury. Czy jednak kupując odzież w większych lub dużych rozmiarach powinnyśmy wybrać się na miasto, czy też lepiej usiąść przed komputerem?

No właśnie. Jak efektywnie kupić coś dla siebie, jeśli nosisz większy rozmiar?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 Sklepy stacjonarne z odzieżą dla puszystych pojawiają się i równie szybko znikają. Pytanie brzmi: DLACZEGO?  Przecież zapotrzebowanie rynku na odzież powyżej rozmiaru 42 jest bardzo duże, a z badań wynika, że będzie coraz większe.

Jest kilka powodów, które powodują, że wybierając się na miasto możemy nie znaleźć już sklepu, w którym powinnyśmy znaleźć odzież w swoim, większym rozmiarze. 

Po pierwsze - wielką blokadą jest cena, gdyż przyjęło się na naszym rynku, że odzież duża musi być droga. Wiadmo, ze trzaba w czymś chodzić, ale jeśli mamy wyda około 200 zł na bluzkę - bedziemy ją wyciągać z szafy okazyjnie, a na codzień znów ubierzemy rozciągnięty t-shirt.

Po drugie - nawet w sklepach dla puszystych znalezienie pewnych rozmiaró jest trudne, a wręcz niemozliwe. Rozmiarówki często kończą się na 48, albo najwyżej na 56, albo zwyczajnie są zaniżane, co powoduje, że lista odbiorców znów się zawęża. Zwłaszcza, że coraz częściej w zwykłych sklepach,na targach itp. pojawiaja się rozmiary do 48 - w normalnych, znacznie niższych cenach niż w takich "specjalistycznych" sklepach. 

Po trzecie i najważniejsze - są nasze kompleksy. Ile razy wchodząc do sklepu spotykamy się z swidrującym spojrzeniem Pań za ladą, próbę wciśnięcia nas w za małe spodnie i aluzje typu:"większych rozmiarów już nie szyją". Przy takim podejściu nawet wyjątkowo pozytywnie nastawiona kobieta jest w stanie zrezygnować z zakupów. To przecież jest dołujące.

Trzeba jednak podkreślić, że są sklepy, w których znajdziemy zarówno odpowiedni rozmiar, fason jak i miła obsługę, ale zazwyczaj wiąże się to z wyższą ceną  ale i znana marką (zazwyczaj zagraniczną). Ale dzięki temu możemy spokojnie odzież przymierzyć, zastanowić się i dopasować na miejscu coś naprawdę świetnego.

 Wybieramy zatem internet. W zaciszu domowym, bez Pań sprzedawczyń i ich podejścia możemy spokojnie przegladnąć oferty róznych producentów w różnych sklepach. W ten sposób znajdziemy dla siebie nie tylko ciekawy fason i to w swoim rozmiarze, ale często w bardzo niskich cenach. 

Pojawiło się mnóstwo sprzedawców, którzy rozumieją rozterki kobiet i często sprowadzają do swoich sklepów internetowych odzież dużą, ale nie workowatą, w rozmiarach nawet ponadwymiarowych, ale elganckich i ciekawych.

Często można znaleźć świetna alternatywę dla naszego rozciągniętego t-shirta i nawet na codzień ubrać się gustownie i w swoim własnym stylu. 

Internet jest miejscem, gdze tak zwana odzież dla puszystych przestaje być wstydliwym problemem, a staje się świtnym rozwiązenim naszych problemów.

  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Odzież damska xxl
http://odziezdamskaxxl.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »