Dom » Wnętrza

Modne natryski w jesiennej ofercie FERRO

Elegancka i funkcjonalna armatura stanowi dziś jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki.

Piękna wanna, idealnie komponująca się z umywalką i atrakcyjnym natryskiem wraz z gustownymi dekoracyjnymi dodatkami potrafią uczynić z niej prawdziwe domowe SPA, w którym z chęcią zażywać będziemy relaksującej kąpieli, a w upalne dni brać orzeźwiający prysznic.

Świetną propozycją do współczesnych łazienek są wrześniowe nowości FERRO: zestaw natryskowy Bellis oraz trzy rączki natrysków Bello. Na szczególną uwagę zasługuje nowatorski design armatury. Kształt rączek nawiązuje do modnego, nowoczesnego trendu we wzornictwie - są płaskie, o delikatnie zaoblonej linii i białej tarczy prezentującej się doskonale na tle błyszczącej chromowanej powłoki. Piękna, opływowa forma jest nie tylko atrakcyjna wzorniczo, ale także zapewnia komfort użytkowania – idealnie pasuje do dłoni, rączka nie jest ani za duża ani też za ciężka. W kolekcji znajdziemy 1-funkcyjną rączkę natrysku ze strumieniem: deszcz, 3-funkcyjną ze strumieniami: deszcz, masaż, mieszany oraz 5-funkcyjną o strumieniach: deszcz, masaż, mieszany, lekki i rozproszony. Dodatkowo rączki Bello zostały wyposażone w zawór zwrotny oraz system easy clean.

Bello tworzy ładną kompozycję ze wszystkimi elementami wchodzącymi w skład najnowszego zestawu natryskowego Bellis. Ten zestaw natryskowy przesuwny, zwieńczony dekoracyjną białą 1-funkcyjną rączką, wyposażony został w system easy clean i funkcjonalną transparentną mydelniczkę.

W październiku, w ślad za eleganckimi raczkami Bello, pojawiły się kolejne produkty FERRO z tego segmentu: Simpla oaz Tutti, a także dwie rączki: Cortessa i Cortina. Simpla jest 1-funkcyjnym zestawem natryskowym przesuwnym o wyraźnie zaokrąglonej, klasycznej formie rączki, natomiast Tuti to zestaw 3-funkcyjny, którego rączka ma płaski, nowoczesny kształt. Oba posiadają system easy clean i praktyczne mydelniczki. 3-funkcyjne rączki natrysku – Cortessa, większa o tradycyjnym designie i Cortina, o modnej płaskiej formie wyposażone zostały w system easy clean.

Wszystkie jesienne nowości FERRO są świetną propozycją nie tylko dla gospodarstw domowych, ale także obiektów użyteczności publicznej.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »