Technologie » Komputery

MoreApps–jak w kilka sekund zainstalować aplikacje na nowych smartfonach Huawei?

Mimo kilku już istniejących sposobów na instalowanie aplikacji na nowych urządzeniach mobilnych Huawei, internauci i użytkownicy smartfonów marki wciąż szukają nowych sposób na pobranie swoich faworytów wśród aplikacji.

Jedną z takich metod jest wykorzystanie aplikacji MoreApps. Pozwala ona na łatwe i szybkie pobranie najpopularniejszych na świecie aplikacji, wprost na najnowsze urządzenia z systemem operacyjnym Android, funkcjonujące w oparciu o HMS.

Stosując tę aplikację użytkownicy oszczędzają czas (potrzebny na wyszukanie plików instalacyjnych interesujących aplikacji poza AppGallery), ale mają także okazję pobrać aplikacje niedostępne na rodzimym rynku.

Aplikacja MoreApps zapewnia użytkownikom szereg linków do sprawdzonych źródeł, z których można pobrać upragnioną aplikację czy grę. Co więcej, jeśli użytkownik nie znajdzie pożądanej aplikacji, program sam podpowie alternatywne aplikacje o podobnym działaniu i funkcjach.

Dzięki MoreApps użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą w kilka minut pobrać oficjalnie niedostępne na tych urządzeniach aplikacje jak YouTube, Google Maps, GMail czy Netflix.

Aplikację MoreApps można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery na najnowsze urządzenia Huawei oparte o ekosystem HMS – czyli na smartfony Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate Xs oraz całą serię Huawei P40.

Aby zainstalować MoreApps na swoim telefonie, wystarczy odszukać aplikację w Huawei AppGallery, zainstalować ją, a następnie wyszukać interesującą nas aplikację. W kolejnym kroku należy wybrać źródło, z jakiego pobieramy aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie.

Link do pobrania MoreApps: https://appgallery.cloud.huawei.com/marketshare/app/C101921403

Aplikacje na smartfony Huawei można pobierać również z innych źródeł:

- Pierwszym z nich jest AppGallery – czyli sklep Huawei, który w swojej ofercie posiada już ponad 11 tysięcy aplikacji, a na całym świecie z tego repozytorium korzysta ponad 400 milionów użytkowników.

- Drugim sposobem jest przeniesienie danych, w tym aplikacji, ze starego telefonu na nowy przy użyciu aplikacji Huawei Phone Clone. Jest ona dostępna zarówno na platformę Android, jak i iOS. Ta metoda zapewnia możliwość sklonowania danych bez użycia kabli czy sieci Wi-Fi.

- Trzecim sposobem jest pobranie aplikacji bezpośrednio ze stron producenta – jak np. w przypadku Facebook’a czy WhatsAppa.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »