Firma » Biznes

Mrożonki d’aucy "Odkryciem Roku 2010"

Mrożonki d’aucy "Odkryciem Roku 2010"
Zobacz więcej zdjęć »
Mrożone warzywa i owoce marki d’aucy zostały uznane za „Odkrycie Roku 2010” w prestiżowym programie „Laur Konsumenta”.

Firma d'aucy Polska została jednym z laureatów tegorocznego programu „Laur Konsumenta". Mrożone owoce i warzywa marki d'aucy otrzymały tytuł „Odkrycie Roku 2010" w kategorii warzyw i owoców mrożonych.

Celem projektu organizowanego od 5 lat przez Grupę Media Partner było wyłonienie krajowych produktów i usług, które cieszą się największym zaufaniem i uznaniem konsumentów. Otrzymane przez firmę wyróżnienie potwierdza wysoką jakość mrożonych produktów d'aucy oraz świadczy o tym, że marka jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród klientów.

- „Jesteśmy dumni, że nasze mrożonki otrzymały prestiżowy tytuł „Odkrycie Roku 2010". Cieszymy się tym bardziej, że marka d'aucy jest obecna na polskim rynku dopiero od stycznia 2009 r. Przyznane wyróżnienie jest potwierdzeniem naszych starań, aby dostarczać Klientom wyłącznie naturalnych, najwyższej jakości mrożonych owoców i warzyw - mówi Monika Faliszek, Marketing Manager z firmy d'aucy Polska.

d'aucy jest nowoczesną marką globalną oferującą naturalne i zdrowe produkty - mrożone warzywa i owoce oraz warzywa w puszkach. Wśród mrożonek d'aucy klienci odnajdą szeroką gamę produktów, m.in. owoce, warzywa mono, warzywa do sałatek, zupy, warzywa na patelnię, a także innowacyjne produkty do gotowania na parze z serii fit mix oraz pierwsze na rynku warzywa ugotowane przed zamrożeniem z linii heat&eat. Mrożone produkty d'aucy ułatwiają przestrzeganie zbilansowanej i zdrowej diety, a jednocześnie pozwalają zaoszczędzić czas i energię. Są one dostępne w atrakcyjnych, wygodnych opakowaniach o wyrazistej kolorystyce, pozwalającej na łatwe odróżnienie od siebie poszczególnych grup produktowych. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest umieszczona na opakowaniach perforacja, ułatwiająca otwieranie.

Mrożone owoce i warzywa marki d'aucy dostępne są w sklepach na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »