Dom » Wnętrza

Na straży bezpieczeństwa

Na straży bezpieczeństwa
Zobacz więcej zdjęć »
Aktualne przepisy prawa budowlanego zobowiązują projektantów i inwestorów do wydzielenia w budynkach stref pożarowych, za pomocą przegród przeciwpożarowych.

Pozwalają one ograniczyć rozprzestrzenianie się ognia oraz usprawnić przebieg akcji ratunkowych i ewakuacyjnych. Wprowadzone przez INVADO drzwi techniczne, przeciwpożarowe Guardia EI30 i EI60 to rodzaj przegrody, która odpowiada klasie odporności ogniowej 30 lub 60 minut. Drzwi techniczne INVADO spełniają też wymogi izolacyjności akustycznej: wskaźnik izolacyjności Rw wynosi 32dB.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Znakomicie sprawdzą się zarówno w hotelach, bankach, biurach jaki i innych obiektach publicznych, a nawet w mieszkaniach. Ognioodporna płyta gwarantuje bezpieczeństwo, a szeroka gama dostępnych kolorów umożliwia pogodzenie funkcjonalności z eleganckim wyglądem.

Guardia EI30 i EI60

Producent: INVADO

Cena: od 1390zł

Więcej informacji na www.invado.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »