Technologie » Komputery

Na targach ISE 2024 firma Sony prezentuje najnowszą linię rozwiązań Crystal LED

Na targach ISE 2024 firma Sony prezentuje najnowszą linię rozwiązań Crystal LED
Zobacz więcej zdjęć »
Na stoisku jest dostępna najnowsza seria CH wraz z zupełnie nowymi rozwiązaniami, które poszerzają możliwe zastosowania tej technologii

ISE Barcelona, Hiszpania, 30 stycznia 2024 r. - Na targach ISE 2024 w Barcelonie firma Sony zaprezentuje najlepsze rozwiązania Crystal LED. Po raz pierwszy na targach ISE zostanie pokazana 220-calowa seria CH. Odwiedzający stoisko będą mogli przekonać się o wszechstronności rozwiązań Sony i sprawdzić poszczególne produkty w zastosowaniach korporacyjnych, detalicznych, motoryzacyjnych/symulacyjnych i w produkcji wirtualnej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 220-calowy monitor 1,2 mm z seria CH na stoisku Sony przyciąga uwagę kolorami, fakturą i głębią, które są znakomicie widoczne dzięki wysokowydajnej technologii Super Fine LED – jest to idealny wyświetlacz na wystawy, do korporacyjnych sal konferencyjnych i sal projekcyjnych.

Na stoisku znajdzie się również Crystal LED FLUX, dostępny wyłącznie na rynkach europejskich i debiutujący na ISE. Jest wybitnym produktem zaprojektowanym przez Sony i wyprodukowanym przez Videofonikę. Jest to Crystal LED na mobilnym stojaku, który przekształca każdą przestrzeń biurową w miejsce pełne kreatywności i współpracy. Jego konstrukcja zapewnia niezrównaną elastyczność, umożliwiając łatwe przemieszczanie i regulację wysokości, a także przechowywanie całego wymaganego sprzętu i akcesoriów. Doskonale dostosowuje się do różnorodnych środowisk. Zostanie to zaprezentowane w obszarze korporacyjnym wraz z Crystal LED serii BH 1,5 mm 138 cali.

Firma Sony ogłosiła dwa nowe produkty, które będą również prezentowane na targach ISE 2024. Nowe przedłużacze światłowodowe ZRA-T1 i ZRA-R1, kompatybilne zarówno z seriami BH, jak i CH, są rozwiązaniem do transmisji sygnału na odległość 300 metrów.

 Rik Willemse, Head of Professional Displays and Solutions Europe, mówi: "Sony dokłada wszelkich starań, aby rozwiązania najwyższej jakości były dostępne dla użytkowników końcowych o różnych potrzebach i wymaganiach. Te nowe produkty stanowią ważny krok w realizacji tej misji.".

Na stoisku Virtual Production na targach Sony ISE 2024 odbędzie się również demonstracja możliwości tej technologii w różnych zastosowaniach branżowych, w tym wykorzystania jej do wprowadzenia na rynek produktu o dużej sile oddziaływania, na przykładzie motocykla Hondy, prezentowanego na nowym monitorze Sony Crystal LED VERONA z niezrównanym poziomem czerni i niskim stopniem odbicia światła. Przykłady użycia tej technologii w środowiskach korporacyjnych i detalicznych są coraz częstsze, a Sony jest liderem w tej dziedzinie.

__________ 

W dniach 30 stycznia - 2 lutego 2024 r. firma Sony zaprezentuje te rozwiązania oraz serię BH w hali 3, na stoisku 3E300 na targach FIRA Barcelona, Gran Via. Więcej informacji można znaleźć na stronie pro.sony

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sony PRO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »