Technologie » Komputery

Na wakacyjne podróże – Mobile Power Pack od APC by Schneider Electric

Na wakacyjne podróże – Mobile Power Pack  od APC by Schneider Electric
Zobacz więcej zdjęć »
Dziś ciężko wyobrazić sobie dłuższą podróż bez słuchania muzyki, oglądania ulubionych seriali, czytania ebooków czy grania w gry na smartfonie. Wakacje coraz bliżej, więc nasze urządzenia będą rozgrzane do czerwoności, a tym samym szybciej rozładowywać baterie.

Z pomocą przychodzi Mobile Power Pack od firmy APC by Schneider Electric.

Smartfony, tablety czy aplikacje mobilne bezapelacyjnie poprawiają jakość i komfort naszego życia. Z praktyki wiemy jednak, że wszechstronność wykonywania przez nasze urządzenia różnorakich czynności nie zawsze idzie w parze z odpowiednio wysokim stanem baterii. Komu nie rozładował się telefon w połowie podróży, a aparat nie odmówił współpracy akurat w najpiękniejszej scenerii? Będąc na biwaku, plaży, w lesie czy w podróży w trasie i bez dostępu do gniazdka elektrycznego, przy rozładowanym urządzeniu jesteśmy skazani na brak kontaktu z otoczeniem. Teraz ten problem można rozwiązać, dzięki kieszonkowemu zewnętrznemu akumulatorowi, który pozwoli dłużej pozostać w kontakcie z bliskimi i cieszyć się z dłuższego działania urządzeń niezbędnych dla każdego podróżnika.

 

Mobile Power Pack od APC by Schneider Electric to zewnętrzny akumulator przeznaczony do zasilania telefonu komórkowego, PDA, odtwarzacza mp3 lub innego małego urządzenia. Jest lekki i tak mały, że mieści się w kieszeni. Dodatkowym atutem jest jego bardzo prosta obsługa – wystarczy podłączyć kabel USB służący do ładowania urządzenia i gotowe!

Akumulator pozwala na wykonywanie rozmów nawet do 10 godzin przez większość telefonów komórkowych (w zależności od trybu pracy urządzenia). Diodowy pasek stanu informuje o aktualnym poziomie naładowania. Natomiast zastosowana najnowocześniejsza technologia litowo-polimerowa pozwala na skrócenie czasu ładowania.

Mobile Power Pack posiada 3 różne wejścia –  porty USB  5V/2,4A oraz 5V/1A, jak również 1 mikroport 5V/1,5 A, w związku z czym pasuje do każdego urządzenia mobilnego. Co więcej, dopływ energii z akumulatora jest automatycznie odcinany w momencie, gdy bateria w naszym smartfonie, mp3 lub innym urządzeniu mobilnym zostanie w pełni naładowana.

Dostępność

Akcesoria Mobile Power Pack od APC by Schneider Electric będą dostępne od lipca br. w kilku wersjach kolorystycznych – czarnym i białym. Model o mocy 3000mAh zapewni jednokrotne naładowanie telefonu. Model wyposażony w baterię 5000mAh będzie w stanie naładować smartfona dwa razy. Co istotne, dzięki dwóm portom USB możliwe będzie podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie. Trzecia opcja, z mocą 10 000mAh starczy na cztery pełne ładowania – i także wyposażona będzie w dwa porty USB.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mondaypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »