Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Nagrody na wyciągnięcie ręki – wielka akcja promocyjna Centrum Handlowego Czyżyny

Nagrody na wyciągnięcie ręki  – wielka akcja promocyjna Centrum Handlowego Czyżyny
Zobacz więcej zdjęć »
Na zakończenie wakacji Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało dla swoich Klientów wyjątkową akcję promocyjną. W dniach od 31 sierpnia do 2 września za zakupy w CH Czyżyny będzie można odebrać nagrodę natychmiastową - wielofunkcyjny zegarek lub domową stację pogodową.

Klienci Centrum Handlowego Czyżyny, którzy w dniach od 31 sierpnia do 2 września br. zrobią zakupy za min. 50 zł w sklepach lub punktach handlowych na terenie CH Czyżyny oraz w dniu zakupu zarejestrują paragony na Stoisku Promocyjnym Akcji, będą mogli otrzymać nagrodę natychmiastową. Do wygrania są monitor aktywności – wielofunkcyjny zegarek/opaska MI BAND 2 EU lub domowa stacja pogodowa METEO SP61.

Każdego dnia akcji, w godzinach od 10:00 do 20:45, co 15 minut następować będzie rozstrzygnięcie, w którym nagrodzony zostanie posiadacz zarejestrowanych paragonów o najwyższej wartości.

Nagrody wydawane będą natychmiast, po zakończeniu każdego rozstrzygnięcia. W każdym dniu akcji przewidziano po 22 sztuki każdej nagrody, a łącznie do odebrania są aż 132 nagrody.

 

Więcej na: www.centrum-czyzyny.pl


 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »