Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nagrody w konkursie „Aktywny użytkownik”

Nagrody w konkursie „Aktywny użytkownik”
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym rozpocznie się konkurs organizowany na łamach serwisów Centrumpr.pl oraz Kafito.pl. Aktywni użytkownicy mogą zacząć zacierać ręce, bowiem znane są już pierwsze nagrody, jakie będzie można zdobyć!

Zasady konkursu są proste - za każdy poprawnie wprowadzony wpis katalogowy, artykuł prasowy lub wydarzenie w kalendarium, uczestnik otrzymywać będzie jeden punkt. Nagradzani będą ci, którzy w skali miesiąca oraz kwartału, zdobędą największą liczbę punktów. Zabawa dotyczy serwisów CentrumPR.pl oraz Kafito.pl, a rozpocznie się już 1 października.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Fundatorem pierwszych nagród jest, znana z poprzedniej edycji konkursu, firma Rapid - Biuro Księgowe, która zajmuje się kompleksową obsługą firm pod względem księgowym i podatkowym. Biuro zasponsorowało kilkanaście dmuchanych fotelików będących podstawkami pod telefon komórkowy. Upominki te zdobędą laureaci miesiąca. Firma Rapid ufundowała również jedną nagrodę kwartału, która dla zwycięzcy na pewno okaże się miłą niespodzianką. Zainteresowani w najbliższych dniach znajdą uaktualnioną listę nagród na stronach konkursowych.

Organizatorzy konkursu nadal są otwarci na propozycje ze strony sponsorów nagród. Należy przypomnieć, że na fundatorów upominków czeka wiele korzyści, jak reklama w serwisach: Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl, eGadki.pl oraz w każdym powstałym lub przejętym serwisie w trakcie trwania umowy sponsorskiej (przewiduje się, że do końca 2008 roku będzie to około 200 serwisów z różnych branż). Reklama obejmować będzie zamieszczenie billboardu reklamowego, informacji o sponsorze na stronie konkursu oraz w mailingach, mailach rejestracyjnych, konkursowych oraz akceptacyjnych. Dodatkowo, na zakończenie każdego miesiąca, każdy sponsor otrzyma raport z informacjami o laureatach, ilości odsłon serwisów, w których umieszczone będą billboardy oraz ilości wyświetleń billboardów sponsora. Informacje dla sponsorów dostępne są także na stronie http://konkurs.kafito.pl/zostan-sponsorem-konkursu.

CentrumPR.pl, stanowiąc połączenie serwisu prasowego, dziennikarstwa obywatelskiego, presella oraz instrumentu dla Agencji Public Relatons, umożliwia szybką i darmową publikację materiału prasowego. Natomiast za pośrednictwem Centrum Katalogowego Kafito.pl można bezpłatnie i skutecznie promować zarówno firmy, jak i poszczególne towary czy usługi. Dodatkowo, umieszczenie swojego wpisu w Kafito.pl, znacznie wspomaga pozycjonowanie stron.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie http://konkurs.kafito.pl, gdzie już niedługo pojawi się uaktualniona lista nagród. Regulamin zabawy dostępny jest pod adresem http://konkurs.kafito.pl/regulamin-konkursu. Informacji udziela również Pan Sławomir Połomski, administrator systemu, 0600 24 01 94, konkurs@kafito.pl. Warto odwiedzić także pozostałe strony serwisu - www.kafito.pl oraz www.centrumpr.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »