Rozrywka i wypoczynek » Sport

Najlepsza seria touring w ESPN Classic

Najlepsza seria touring w ESPN Classic
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku lat 90-tych DTM było najlepszą serią touring na świecie. Wznowiona w 2000 roku, stała się najszybszą i najbardziej spektakularną. DTM to seria najszybszych i najlepszych wyścigów samochodów touring, niejednokrotnie dostarczająca większych emocji niż Formuła 1.

Właśnie dlatego przyciąga byłe gwiazdy Grand Prix. W DTM ścigają się takie gwiazdy jak: Jean Alesi, Mika Häkkinen czy Ralf Schumacher. Nie wierzysz?

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Więc zobacz 10 najlepszych wyścigów w historii DTM gdzie ogień leci spod kół samochodów Audi i Mercedesa, które nierzadko w zaciętej walce uderzają o siebie przy prędkościach dochodzących do 300 km/h a wszystko to na świetnych torach jak Spa, Nürburgring czy Hockenhein. W serii DTM Przegląd Sezonu widzowie będą mieli szansę obejrzeć najlepsze wyścigi DTM z lat od 2000 do 2008 roku.

Powrót DTM do uwagi świata został potwierdzony dołączniem do stawki Audi TT w 2001 roku. Czołowa seria wyścigowa Niemiec dostała wielki prezent w 2002 roku dzięki pojawieniu się w niej gwiazdy F1 Jeana Alesi, w 2003 roku do rywalizacji dołączył brytyjski kierowaca Gary. W sezonie 2004 nowum stanowiło pojawienie się aut czterodrzwiowych. W 2005 roku Mika Hakkinen pokazał światu, że DTM ustępuje tylko F1, powracając do sportu właśnie w tej serii. DTM ciągle się zmienia, ewoluuje – jedno pozostaje takie jakie było od początku - akcja jest pełna zderzeń i ostrych zakrętów!

Zapraszamy od 2 do 16 kwietnia, o godz. 23:00.

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »