Dom » Wnętrza

Najnowsze trendy w kuchni. Bezpłatny webinar OKK! design

Kuchnia to nowoczesne centrum naszego domu, które łączy w sobie nowe technologie i dopracowany design. Oprócz odpowiedniego sprzętu kuchennego, warto zadbać o meble i dodatki, które nadadzą wnętrzu charakter, styl i klimat.

Jakie kuchnie są obecnie najmodniejsze, a jakich trendów możemy spodziewać się w przyszłym roku? Jakie innowacyjne rozwiązania zaproponują nam producenci urządzeń kuchennych? Na te i inne pytania odpowiedzą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart podczas kolejnego spotkania online OKK! design.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w czwartek 30 września 2021 r. o godzinie 12:00. Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, założycielki pracowni projektowania wnętrz WZ STUDIO i jurorki w konkursie Samsung na projekt kuchni: Projektuj z Bespoke. Partnerem spotkania jest marka Samsung.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?

  • Kolory, meble i trendy w aranżacji kuchni
  • Najlepsze materiały i rozwiązania techniczne
  • Personalizacja wnętrza

Gośćmi specjalnymi webinaru będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, które od 2014 roku wspólnie prowadzą pracownię projektowania wnętrz WZ STUDIO. Mają za sobą lata doświadczeń i dziesiątki zrealizowanych projektów. Architektki kierują się zasadą, że sztuka mądrego wyboru musi się opierać na dbałości o każdy detal, a najlepsze rozwiązania to takie, które umożliwiają osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką.

W trakcie spotkania online architektki zaprezentują wybrane projekty z portfolio WZ STUDIO i na ich przykładzie opowiedzą o najnowszych trendach w kuchni.

Partnerem spotkania jest marka Samsung. Paweł Brzezicki, ekspert marki opowie o personalizowanych lodówkach Bespoke. Urządzenie daje szerokie możliwości aranżacyjne - od pojedynczej klasycznej lodówki z dolnym zamrażalnikiem po duże lodówki składające się z 2 lub 3 modułów. Z kolei wymienne panele zewnętrzne dostępne są w wielu kolorach (m.in. lawendowym, kremowym, czarnym) i materiałach, takich jak szkło matowe, szkło błyszczące, metal. Bespoke to nie tylko niepowtarzalny design, to pierwsza lodówka w pełni personalizowana, ale też z zaawansowanymi innowacyjnymi technologiami, z których słynie Samsung.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/978pj

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage'u OKK! design.

Partner spotkania: Samsung

Patroni webinarów OKK! design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl, Weranda, Ambiente.info.pl, Arch_App

Organizator: OKK! PR

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 - powitanie gości i widzów

12.05 - prezentacja Samsung

12.25 - wystąpienie WZ STUDIO

13.05 - pytania widzów do WZ STUDIORedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »