Firma » Finanse

Najtańsze OC i AC w Liberty Direct

Liberty Direct oferuje najtańsze ubezpieczenia OC. Wśród atrakcyjnych cenowo są również pakiety OC i AC Liberty Direct dla aut używanych – wynika z analizy dziennika Rzeczpospolita*.

Redakcja sprawdziła ceny polis oferowanych przez 12 wiodących firm ubezpieczeniowych, w tym m.in. PZU, Allianz, Ergo Hestia, czy Link4. Dokonując porównania stawek Rzeczpospolita wzięła pod uwagę zróżnicowane dane kierowców i parametry samochodów. Analiza została przeprowadzona w siedmiu miastach – Białymstoku, Gdańsku, Kaliszu, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Oferta Liberty Direct, zarówno w zakresie OC jak i pakietów OC i AC dla aut używanych, znalazła się w czołówce najtańszych.

 

„Po raz kolejny redakcja dziennika Rzeczpospolita wyróżnia Liberty Direct w swoim corocznym zestawieniu. To najlepsze potwierdzenie, że oferta naszej firmy należy do najkorzystniejszych na rynku” – komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „Poza ceną Liberty Direct przykłada również dużą wagę do jakości oferowanych usług. Potwierdzają to Klienci, którzy w ostatnich miesiącach przyznali naszej firmie tytuł godło „Dbamy o jakość obsługi 2012” oraz Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2012 za ubezpieczenie Autocasco Standard“ – dodaje Karski.

 

Liberty Direct oferuje ubezpieczenia komunikacyjne w prostych pakietach:  OC + Mini Assistance oraz OC+AC Standard z Mini Assistance.

W ramach pakietu OC + Mini Assistance ubezpieczyciel oferuje bez dodatkowych opłat pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego oraz poszkodowanego oraz szeroką pomoc informacyjną.

W ramach pakietu OC + AC Standard + Mini Assistance firma oferuje ponadto ochronę w przypadku szkód polegających na zniszczeniu, utracie pojazdu i jego wyposażenia powstałe w wyniku wypadku drogowego, zniszczeniu pojazdu przez osoby trzecie, szkody powstałe wskutek działania nieprzewidzianych warunków atmosferycznych (grad, huragan, pożar) czy kradzież pojazdu. Decydując się na zakup AC Standard Klienci mają możliwość skorzystania z dodatkowych opcji ubezpieczenia: Warsztat oraz Warsztat Plus. Umożliwiają one dostosowanie zakresu ochrony do wieku samochodu. Ochrona działa również na terenie Europy.

 

*„Różnice w wysokości składek sięgają nawet kilkuset złotych”, Rzeczpospolita z dnia 13.12.2012 nr 291(9411), dodatek „Moje Pieniądze” str. 2

 

__________________________________________________________________________________________

Liberty Direct to firma ubezpieczeniowa należąca do międzynarodowej Grupy Liberty Mutual Insurance, oferująca usługi dla Klientów indywidualnych oraz małych przedsiębiorstw. Jej oferta obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń majątkowych – komunikacyjnych oraz mieszkaniowych. Sieć dystrybucji produktów firmy obejmuje ponad 400 multiagencji, kanały bezpośrednie - internet i telefon oraz bancassurance. Strategia Liberty Direct zakłada osiągnięcie pozycji lidera w zakresie jakości obsługi Klienta. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w 2011 roku Liberty wypracowała 202,9 mln PLN składki brutto osiągając jeden z najwyższych wzrostów na rynku. Z usług firmy skorzystało już ponad 400 tys. Klientów. Liberty Direct jest obecna w Polsce od 5 lat.

 

www.libertydirect.pl

Liberty Mutual Insurance jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową świadczącą kompleksowe usługi w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych, zajmującą 84 miejsce na liście Fortune 500. Liberty Mutual Insurance oferuje pełną gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Jednym z obszarów działalności biznesowej  Liberty Mutual Insurance są ubezpieczenia komunikacyjne dla Klientów indywidualnych. Od kilkudziesięciu lat grupa prowadzi działalność na rynkach międzynarodowych, w tym również w Europie. Jej produkty dla klientów instytucjonalnych oferowane są niemal na wszystkich rynkach europejskich, natomiast w segmencie Klientów indywidualnych grupa Liberty Mutual Insurance obecna jest w Portugalii, Irlandii, Turcji, Hiszpanii, Polsce, a także w Rosji. W sierpniu br. firma ogłosiła ponadto otwarcie oddziału w piątej prowincji Chin – Shandong.

www.libertymutual.com Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Liberty Direct

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »