Społeczeństwo » Społeczeństwo

Narzędzia NEO i Zdrowy Rower jadą na pomoc

Narzędzia NEO i Zdrowy Rower jadą na pomoc
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas wyprawy rowerowej dobrze jest mieć przy sobie odpowiednie narzędzia. W trudnym momencie mogą one zadecydować o powodzeniu przedsięwzięcia. Dlatego też producent narzędzi marki NEO wyposażył w niezbędny sprzęt uczestników wyprawy rowerowej z Warszawy do Wilna.

Wyprawy wyjątkowej, której celem jest pomoc sparaliżowanemu koledze.

Odbyła się ona w dniach pomiędzy 7-13 lipca. Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie Zdrowy Rower. Członkowie stowarzyszenia to rowerzyści z różnych części Polski. Ich główne cele to propagowanie zdrowego trybu życia, ekologii, rozbudowy infrastruktury rowerowej oraz uczestnictwo w akcjach charytatywnych. Tym razem członkowie Zdrowego Roweru wraz ze wszystkimi chętnymi rowerzystami postanowili wybrać się do Wilna. Stolicę Litwy dzieli od Warszawy dystans 560 km. Pokonanie go zajęło grupie prawie 30 osób 6 dni pedałowania, a więc przemierzali ponad 90 km dziennie.

Głównym celem podróży nie było jednak odwiedzenie pięknej stolicy Litwy. Członkowie stowarzyszenia zorganizowali wyprawę aby pomóc Leszkowi, który został sparaliżowany w wypadku drogowym. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na kosztowną rehabilitację , bez której Leszek nie ma szans na powrót do zdrowia.

Więcej informacji na tematy wyprawy można znaleźć na stronie stowarzyszenia www.zdrowy-rower.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NEO
http://www.neo-tools.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »