Moda » Biżuteria

Nasze piłkarskie zegary na Euro 2012

Nasze piłkarskie zegary na Euro 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Nie tylko wszyscy fani piłki nożnej, oraz patrioci kibicujący narodowej reprezentacji, cieszą się ze zbliżających się, rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Europy 2012 w Piłce Nożnej. Dla nas – Polaków, będzie to swego rodzaju narodowe święto.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nie tylko wszyscy fani piłki nożnej, oraz patrioci kibicujący narodowej reprezentacji, cieszą się ze zbliżających się, rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Europy 2012 w Piłce Nożnej. Dla nas – Polaków, będzie to swego rodzaju narodowe święto. Radość z występów drużyny z orzełkami na piersiach manifestowaliśmy wielokrotnie, przy okazji poprzednich tego rodzaju imprez sportowych. Wtedy jednak, odbywały się one w innych, bliżej lub dalej położonych krajach. Teraz piłkarzy, kibiców, dziennikarzy i wszystkie inne osoby związane z Euro 2012 będziemy gościć u nas i u naszych wschodnich sąsiadów.
To zdecydowanie inna sytuacja, i dlatego dla manifestacji swojej sympatii do tej wielkiej imprezy,  stwarzamy wyjątkową, dodatkową sposobność. Podjęliśmy udaną próbę tuningowania zegarków wzbogacając je o specjalny dysk sekundowy, lub naklejkę z grafiką biało czerwonej piłki nożnej i napisem „Polska 2012”. Zaprojektowany dla tuningowania naręcznych zegarków znak z grafiką piłki doskonale nadaje się także, jako tarcza dla zegarów ściennych. Biało-czerwona piłkarska „biedrona”, napis POLSKA 2012 i… wszystko jasne - mamy w domu, biurze, każdym innym miejscu urządzenie wskazujące i czas i naszą sympatię do piłki nożnej. Dla realizacji tego pierwszego celu niezbędne są jeszcze wskazówki zegara, które tutaj znajdują się w środku piłki i centrum tarczy.
Taki piłkarski zegar jest doskonałym upominkiem nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale także dla wszystkich, tylko odświętnie spoglądających na zawody kopanej piłki i wręcz dziwiących się, zafascynowaniu innych tą dyscypliną sportu.  Jego obecność w naszym otoczeniu, przynosi satysfakcję, sprawia radość  i oczywiście wskazuje aktualny czas.

Władysław Meller
www.e-zegarki.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

odCzasu doCzasu
http://www.zegarki.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »