Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Naturalne kremy do rąk Green Pharmacy

Naturalne kremy do rąk Green Pharmacy
Zobacz więcej zdjęć »
Ręce zawsze potrzebują specyficznej ochrony i pielęgnacji. Skóra w okresie upałów – czy też później: w czasie jesiennych zmian klimatycznych – jest szczególnie wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Wymaga nawilżania, odżywiania i regeneracji.

Ekstrakty ziołowe, zastosowane w preparatach pielęgnacyjnych Green Pharmacy, mają intensywne działanie kojące i odżywcze oraz chronią skórę rąk.

 

 

Dzięki tym naturalnym substancjom naskórek staje się odporny na działanie powietrza i wody, a także na środki chemiczne używane podczas prania i sprzątania. Naturalne i delikatne składniki są naszymi sprzymierzeńcami w trosce o zdrowie wrażliwych dłoni.

Kremy do rąk i paznokci Green Pharmacy 

Green Pharmacy oferuje cztery kremy pielęgnacyjne do rąk, doskonałe do ochrony i regeneracji naskórka wystawionego na działanie czynników atmosferycznych czy chemicznych.

Krem Aloesowy – o właściwościach nawilżających i zmiękczających

Krem Rumiankowy – regenerujący i łagodzący

Krem Oliwkowy – o działaniu odżywczym i ochronnym

Jaskółcze ziele – krem działający nawilżająco i antyseptycznie

Cena ok. 5 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamodus Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »