Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nesti Dante - naturalne mydło roślinne

Nesti Dante - naturalne mydło roślinne
Zobacz więcej zdjęć »
Mydło Naturalne Nesti Dante nie zawiera siarczanów, parabenów, syntetycznych środków powierchniowo czynnych i olejów mineralnych. Nie zawiera EDTA.

Jedwabistość piany, zapach, kolorowe papierowe opakowanie i napis. Mydło Nesti Dante od 1947 roku wykorzystuje naturalne składniki i tradycyjne metody.

Dużo się mówi o jakości, ale jaka jest jakość mydła Nesti Dante?

  • Zastosowanie surowców na tyle szlachetnych i wyselekcjonowanych, że często wykorzystuje się je w przemyśle spożywczym.
  • Pierwszej jakości składniki dobrane bez kompromisów. Całe oleje roślinne z ekologicznych i odnawialnych plantacji.
  • Nie zawiera siarczanów, parabenów, syntetycznych środków powierzchniowo czynnych i olejów mineralnych. Nie zawiera EDTA. Przyjazny dla wegan, nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Opakowanie w pełni nadające się do recyklingu.
  • Przygotowywane z miłością i troską we Florencji od 1947 roku.
Mydło Naturalne Nesti Dante nie zawiera siarczanów, parabenów, syntetycznych środków powierchniowo czynnych i olejów mineralnych. Nie zawiera EDTA. 
 
Nesti Dante - naturalne mydło roślinne. Ekskluzywny dobór rzadkich i szlachetnych surowców oraz powolna maceracja olejków wzmacniają zapachy, które są zgodne z każdą osobowością. Mydła są pożądane nie tylko ze względu na zapach, ale także wzmocnienie wizerunku osoby, którą sugerują. 

Prawdziwy wybór i mieszanka niebiańskich pachnących naturalnych mydeł Nesti Dante znajdziesz w sklepie Cedrynek.pl. Dzięki dziwnym i cudownym smakom, takim jak karczoch, ogórek, winogrona lub bardziej klasycznym, takimi jak lawenda, irys i kwiat wiśni, każdy znajdzie coś dla siebie.
 
W ofercie kilkanaście linii:
- Il Frutteto
- Luxury
- With Love and Care
- Romantica
- Dolce Viviere
- Emozioni in Toscana
- Dei Colli Fiorentini
- Paradiso Tropicale
- Bio Natura
- Gli Officinali
- Philosophia
- Chic Animalier
- Il Purissimo
- Olivae
- Lawenda
 

 
 
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cedrynek - kosmetyki naturalne
http://www.cedrynek.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »