Technologie » Komputery

NetArt podwyższa parametry serwerów!

NetArt podwyższa parametry serwerów!
Zobacz więcej zdjęć »
Firma NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl, zdecydował się na zwiększenie parametrów serwerów z serii Active. Od 27 maja 2010, Klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

Serwery serii Active oferowane przez nazwa.pl, to jedne z najpopularniejszych w Polsce rozwiązań hostingowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, firma zdecydowała się na zwiększenie parametrów usług o 150%. Dotychczas serwer Active posiadał powierzchnię 10 GB, natomiast ActivePro 20 GB. Transfer serwerów z serii Active wynosił 2000 GB. Parametry te zostały zwiększone kolejno do 25, 50 GB powierzchni i 5000 GB transferu. Jednocześnie wiąże się to z wprowadzeniem gwarancji dzierżawy każdemu Klientowi określonej wartości użycia procesora dla wszystkich elementów usługi. Zmiany te są wynikiem obranego przez NetArt modelu świadczenia usług hostingowych w oparciu o ideę chmur obliczeniowych. Platforma hostingowa NetArt jest jeszcze bardziej elastyczna, przez co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie usługi przez użytkowników.

„Decyzja, o podwyższeniu parametrów serwerów oraz zmiany sposobu ich rozliczania na model chmury obliczeniowej wynika z naturalnego kierunku, w jakim, zdaniem NetArt, powinny zmierzać usługi hostingowe. Zwiększenie powierzchni oraz transferu pozwoli firmom na jeszcze sprawniejszą komunikację on-line z klientami. Natomiast zmiana sposobu rozliczania parametrów hostingu daje możliwość skalowania serwisu WWW, stałego (niekoniecznie liniowego) rozwoju działalności w Internecie. Znaczny wzrost liczby użytkowników i odwiedzin strony firmowej w krótkim czasie, spowodowany prowadzonymi działaniami marketingowymi, nie będzie oznaczał trudności w korzystaniu z hostingu, jak jest często w przypadku usługodawców, którzy rozliczają parametry w modelu tradycyjnym" - komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w nazwa.pl. Warto zauważyć, że zmiany dotyczą usług zarówno nowych, jak i tych dotychczas utrzymywanych w nazwa.pl.

Konsekwentnie podwyższana jakość usług hostingowych świadczonych przez NetArt nie wiąże się ze wzrostem cen. Nadal hosting Active w nazwa.pl można odebrać za 0 zł w promocji "Serwer za darmo + Kaspersky gratis!". Regularna cena usługi to 300 zł netto za rok. „Nasze działania mają na celu ułatwienie firmom stworzenie strony WWW oraz wykorzystanie usług wirtualnych w działaniach promocyjnych. Mamy nadzieję, że wysokie parametry usług w połączeniu z atrakcyjną ceną oraz aplikacjami zwiększającymi łatwość użytkowania, spowodują, że przedsiębiorstwa zdecydują się na jeszcze szybszy rozwój działalności on-line" - dodaje przedstawiciel nazwa.pl. W ramach hostingu Klienci otrzymują intuicyjne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania: panel administracyjny - Active.admin, profesjonalny organizer z funkcją programu pocztowego - Active.office, oraz panel do zarządzania treścią serwera - Active.FTP. Użytkownicy serwerów serii Active mogą również korzystać z niedawno wdrożonych funkcjonalności: możliwości tworzenia nieograniczonej liczby kont FTP oraz zakładania niezależnych kont e-mail o takiej samej nazwie w wielu domenach w ramach jednego serwera. Stałe podwyższanie przez nazwa.pl poziomu świadczonych usług nie dziwi. Firma od lat wyznacza trendy na polskim rynku hostingu, m.in. jako pierwsza wprowadziła ofertę serwerów za 0 zł, a także udostępniła klientom aplikację do zarządzania zawartością serwera przez FTP dostępną z poziomu strony WWW.

Czytaj również na Blogu NetArt:

http://blog.nazwa.pl/2010/05/27/nowe-parametry-serwerow-activeRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NetArt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »