Firma » Biznes

NEUCA przeniesie HR do chmury

GAVDI Polska wdroży system SAP SuccessFactors w Grupie NEUCA, dostawcy produktów i usług na rynku zdrowia. Narzędzie wesprze realizację misji i strategii rynkowej firmy oraz wynikających z nich założeń polityki personalnej.

W ramach nowego rozwiązania menedżerowie zostaną wyposażeni w intuicyjne narzędzie do zarządzania zespołem, a pracownicy zyskają nowoczesną platformę do pracy grupowej, szkoleń i dzielenia się wiedzą. Z systemu korzystać będzie docelowo 4 tysiące osób zatrudnionych w Grupie.

W ramach projektu uruchomiony zostanie moduł Employee Central stanowiący centralne miejsce przechowywania informacji o pracownikach. Menedżerowie NEUCA otrzymają dostęp do określonych danych podległych pracowników niezależnie od miejsca, w którym przebywają, także przy użyciu urządzeń mobilnych. Pierwsza fala projektu obejmie wdrożenie modułu Onboarding wspierającego proces wprowadzania nowych pracowników do firmy oraz moduł Learning do obsługi zarządzania szkoleniami. W drugiej fali zaplanowano uruchomienie modułów Performance & Goals oraz Succession&Development.

Decyzję o wdrożeniu rozwiązania chmurowego podjęliśmy, ponieważ zależy nam na uspójnieniu i stałym monitoringu realizacji strategii Grupy. Dzięki SAP SuccessFactors ustandaryzujemy niektóre procesy zarządzania kapitałem ludzkim i udostępnimy pracownikom nowoczesne rozwiązanie odpowiadające potrzebom oraz wymaganiom współczesnego użytkownika. Wybraliśmy firmę Gavdi Polska jako głównego wykonawcę, ponieważ poszukiwaliśmy partnera wdrożeniowego, który nie tylko skonfiguruje system według wymagań z umowy, ale będzie również w stanie doradzić nam w sprawie sposobu realizacji różnych potrzeb biznesowych – mówi Andrzej Zieliński, Dyrektor Departamentu Polityki Personalnej w NEUCA.

Elementem projektu w Grupie NEUCA będzie także wdrożenie firmowego portalu społecznościowego, który umożliwi wielostronną i szybką wymianę wiedzy poprzez grupy dyskusyjne, bazy wiedzy, fora czy blogi. W ramach korzystania z tego serwisu pracownicy będą mieli możliwość pracy grupowej na dokumentach w czasie rzeczywistym, prowadzenia grup projektowych czy ankietowania. Usprawni to współpracę pomiędzy poszczególnymi pracownikami czy grupami roboczymi i zmniejszy jej koszty.

Wdrożenie rozwiązania chmurowego w NEUCA to kolejny projekt realizowany przez Gavdi w Polsce. Cieszy mnie, że coraz więcej firm decyduje się na migrację części procesów zarządzania kadrami do chmury – jest to naturalny kierunek rozwoju dla branży HR. Potwierdza to również raport firmy analitycznej Gartner, w którym system SAP SuccessFactors po raz trzeci z rzędu został uznany za lidera rozwiązań chmurowych za rok 2015 – mówi Teresa Olszewska, Prezes Zarządu Gavdi Polska.

NEUCA działa na styku kluczowych dziedzin rynku zdrowia, co daje wyjątkowe możliwości rozwoju dla firmy i jej pracowników, którzy są ekspertami w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia branżach: handlu hurtowym, produkcji farmaceutyków, marketingu, logistyce, badaniach klinicznych, telemedycynie, informatyce, reklamie, mediach i wielu innych. W ciągu 4 lat z hurtowni farmaceutycznej stała się liczącym graczem na rynku zdrowia. Prowadzi liczne projekty startupowe i wprowadza na rynek zdrowia nowe rozwiązania. NEUCA jest cenioną spółką giełdową regularnie poprawiającą wyniki finansowe.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GAVDI Polska S.A.
http://gavdi.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »