Technologie » Internet

Neuron Agencja Public Relations ostrzega przed pozornie darmową usługą

Neuron Agencja Public Relations ostrzega przed pozornie darmową usługą
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Endless Infinity LTD rozsyła do polskich przedsiębiorstw ofertę zamieszczenia informacji o firmie w internetowej bazie informacyjnej.

W mailu podana jest informacja, iż usługa ta jest darmowa i wymaga jedynie wypełnienia załączonego formularza oraz odesłania go do w/w firmy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W rzeczywistości, w samym formularzu istnieje zapis, iż podpisując go przedstawiciel firmy zgadza się na obciążenie jej coroczną opłatą w wysokości 990 EUR.

Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do grona klientów firmy należą m. in.: Acronis, Monster Worldwide Polska, Netia SA, Niemczyk i Wspólnicy, Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA oraz ZyXEL Communications Polska. Agencja została założona przez Lidię Marcinkowską i Marka Wróbla w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations i zatrudnia obecnie 10 osób.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »