Kultura, sztuka » Kultura

Nie ma jak SPA, kochanie - Wanda Ostrowska-Lagut

Nie ma jak SPA, kochanie - Wanda Ostrowska-Lagut
Zobacz więcej zdjęć »
Już w sprzedaży! Książka Pani Wandy Ostrowskiej-Lagut, wydana przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Książka zebrała wiele pozytywnych opinii podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie.

"Nie ma jak Spa, kochanie..." Wandy Ostrowskiej-Lagut przywołuje w swojej delikatnej ironii i lekkim poczuciu humoru, dawno zapomniany duch twórczości Magdaleny Samozwaniec, niesfornej siostry Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, panny de domo Kossak.

Utwór, na pozór, łatwy, miły i przyjemny zawiera w sobie drugie dno, poruszjąc trudne aspekty związków męsko - damskich, nie zawsze kończących się happy-endem.

Na uwagę zasługują liczne detale, czy to w przypadku znajomości materii, czy w wyrafinowanym doborze słownictwa, świadczące o erudycji, jak i doskonałym przygotowaniu autorki.

Godnym polecenia, szczególnie dla młodego pokolenia czytelników, są znajdujące się u dołu stron przypisy, które niejednemu podniosą poziom tzw. wiedzy ogólnej. Bo kto z dzisiejszych 20-latków będzie wiedział, co to znaczy być ubranym do figury, lub jakie logo miał przed wojną Hiszpański, a buty od Hiszpańskiego pamiętają już tylko najstarsi Warszawiacy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Internetowa giełda nowych i używanych książek, płyt muzycznych, filmów i gier - bookandmore.pl
http://bookandmore.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »