Kultura, sztuka » Kultura

Nie przegap wielkich emocji!

Nie przegap wielkich emocji!
Zobacz więcej zdjęć »
Termin zgłoszeń do Konkursu Piosenki Aktorskiej został przedłużony do 9 czerwca. Miłośnicy śpiewania w domowym zaciszu mają jeszcze szansę, żeby publicznie zaprezentować swoje umiejętności i wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Konkurs Piosenki Aktorskiej to możliwość wystąpienia przed szerszą publicznością i zaprezentowania swoich - często skrywanych - aktorskich zdolności.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Celem konkursu jest popularyzacja polskiej piosenki, szczególnie wśród osób po trzydziestym roku życia. Organizatorami wydarzenia są: fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy oraz Klubokawiarnia Grawitacja. Udział w Konkursie Piosenki Aktorskiej jest idealną okazją do wyśpiewania swoich emocji. Jury oceniać będzie zarówno amatorów, jak i półprofesjonalistów. Odpowiedni dobór utworu muzycznego i jego interpretacja to dodatkowe elementy, które będą brane pod uwagę.

W komisji zasiądą: Maciej Marks - właściciel Klubokawiarni Grawitacja, Marta Misiak - prezes fundacji Empirio, Katarzyna Glinka - aktorka francuskiego teatru w Nancy oraz Katarzyna Głowacka - prezes fundacji ECSP. Zgłoszenia kandydatów wraz z nagranym demo dwóch piosenek przyjmowane są do 9 czerwca drogą mailową (konkurs@konkurs-piosenki.pl) oraz listownie na adres Klubokawiarni Grawitacja (ul. Browarna 6, 00-311 Warszawa). Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.konkurs-piosenki.pl.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza grupa obejmuje wykonawców od 25 do 30 roku życia. Druga - wykonawców od 31 do 55 roku życia. Trzecia to osoby uczące się w szkołach wokalnych i aktorskich. Finał odbędzie się 16 czerwca w Klubokawiarni Grawitacja. Zwycięzca otrzyma nagrodę Grand Prix w wysokości 3000 złotych. Dodatkowo zostaną rozdane statuetki Złotego, Srebrnego i Brązowego Reflektora. Fundacja Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy istnieje od lutego 2008 roku. Swoją ofertę kieruje do osób dojrzałych, aktywnych zawodowo. Fundacja organizuje różnego rodzaju warsztaty artystyczne, dzięki którym ich uczestnicy mają okazję pozbyć się stresu oraz negatywnych emocji. Klubokawiarnia Grawitacja pojawiła się na kulturalnej mapie stolicy rok temu przy ulicy Browarnej 6. Utworzono ją, by promować sztukę współczesną w dziedzinie filmu, muzyki, fotografii czy rysunku oraz stworzyć możliwości do pracy artystom zainteresowanym tymi formami działalności.

Kontakt dla mediów:
Katarzyna B. Głowacka prezes Fundacji Europejskie Centrum Szkolenia i Pracy
Tel. 661- 244 - 113www.konkurs-piosenki.pl

Marta Lewandowska
agencja 21

www.agencja21.pl

tel. 22 511.13.81
Adres do nadsyłania zgłoszeń konkursowych:mail: konkurs@konkurs-piosenki.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »