Dom » Budownictwo

Niesamowite zastosowanie kontenerów

Niesamowite zastosowanie kontenerów
Zobacz więcej zdjęć »
Jeden człowiek naprawdę myśli nieszablonowo, do postawienia domu wykorzystał kontenery mieszkalne. Kontenery mieszkalne pozwoliły stworzyć naprawdę przyzwoity domek mieszkalny.

Chcąc uciec z miasta do uproszczenia życia, energii odnawialnej badacz Joseph Dupuis poskładane trzy nieużywane kontenery mieszkalne, aby stworzyć niepowtarzalny dom w lesie, około 55 kilometrów od Ottawy.

"Chcę pomóc tak wielu ludzi, jak można wyjść z kieszeni wielkich banków i uczynić ludzi bardziej samowystarczalne," powiedział Huffington Post.

Przedsiębiorca kupił kontenery mieszkalne do 3576 $ za sztukę i miał je przeniosła się do jego rodzinnego gospodarstwa rolnego. Po grube metalowe drzwi pojemników zostały otwarte, ujawniają pad licencjata z wielu okien i mnóstwo naturalnego światła, a także kominek oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Brak ściany wewnętrzne w siedzibie, nawet wokół "łazience"; kabiną prysznicową i jeden w łazience. Tam jest wychodek na podwórku. W domu jest napędzany na dachu panele słoneczne, co oznacza, najdroższy projekt ustawy, który Dupuis płaci się za jego telefonu. Wystarczająco dużo energii jest generowane przez panele słoneczne do uruchamiania sąsiedniego warsztatu, wykonany z dwóch dodatkowych kontenerów. Woda do kuchni i łazienki pochodzi z dostaw sąsiada, która płynie po domu z komory holdingowej. Kontenery mieszkalne wyposażony są w ogrzewani podłogowe, który utrzymuje pokój około 14 stopni, aby przetrwać poniżej zamarzaniu kanadyjskich zim. On podobno plany, aby dodać czwarty pojemnika transportowego jako drugiej kondygnacji z przeszklonym sufitem przeznaczony dla stargazing.

"To jest jak gigantyczny naukowego eksperymentu, więc jestem obserwacji i dokonywania zmian", mówi.

Po dwóch latach życia w domu z owczarka niemieckiego mix rottweiler-Beatrice, że zbliżyła się do Ottawy, wymieniając dom dla $ 61.000 na ogłoszenia na stronie słupka wyszła na wirusowe.

Kontenery mieszkalne zostały zaprojektowane, aby były łatwe do zdemontowania i ponownego postawienia w nowej lokalizacji z ograniczonych zasobów i czasu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bartosh

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »