Moda » Biżuteria

Nieskończona miłość od W.KRUK

Nieskończona miłość od W.KRUK
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji zbliżającego się Dnia Matki podziękuj swojej mamie w najpiękniejszy sposób. Podaruj jej oryginalny wzór w formie nieskończoności, wykonany ze złota lub srebra.

Dzień Matki to najlepszy moment, by powiedzieć swojej Mamie, że zawsze będzie najważniejszą osobą w Twoim życiu. Z tej okazji W.KRUK proponuje delikatne naszyjniki i bransoletki ze znakiem nieskończoności. Subtelne wzory, wykonane ze złota lub srebra, symbolizują ogromne uczucie.

Kolekcja Nieskończoność dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK i na wkruk.pl. Tylko teraz wstępując do programu Klub dla Przyjaciół W.KRUK otrzymamy wyjątkowe rabaty do 20%. Serdecznie zapraszamy!

 

*** W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »