Motoryzacja » Transport

Niespodzianka dla mieszkańców Rzeszowa, Krakowa oraz Wrocławia. Trasa P14 przedłużona do Berlina!

Niespodzianka dla mieszkańców Rzeszowa, Krakowa oraz Wrocławia. Trasa P14 przedłużona do Berlina!
Zobacz więcej zdjęć »
PolskiBus.com serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa, Krakowa i Wrocławia do odwiedzenia Berlina! Już od 26 czerwca, dzięki kolejnej nowości w ofercie PolskiBus.com, będzie to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

PolskiBus.com serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa, Krakowa i Wrocławia do odwiedzenia Berlina! Już od 26 czerwca, dzięki kolejnej nowości w ofercie PolskiBus.com, będzie to prostsze, niż kiedykolwiek wcześniej. Od tego dnia autokary kursujące w ramach linii P14 będą docierać aż do stolicy Niemiec. Przedłużone połączenia realizowane będą dwa razy dziennie. Pozostałe kursy, tak jak dotychczas, zakończą swoją trasę we Wrocławiu. Zachęcamy do zaplanowania swojej niezapomnianej podróży do Berlina już teraz! Bilety w wyjątkowo atrakcyjnych cenach są już dostępne na stronie www.polskibus.com.

“Jest nam niezmiernie miło poinformować, że linia P14 staje się połączeniem międzynarodowym. Dzięki temu dajemy naszym pasażerom niepowtarzalną szansę odkrycia uroków Berlina w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wszystkim osobom, które chciałyby zwiedzić to przepiękne miasto przypominamy, że im wcześniej dokonają rezerwacji, tym cena będzie atrakcyjniejsza. Wyjątkowy Berlin w wyjątkowo niskiej cenie na pokładach bardzo komfortowych autokarów tylko z PolskiBus.com. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Rzeszowa do Berlina realizowane są z przystanku Dworzec Lokalny (daw. Podmiejski), znajdującego się przy ulicy Kasprowicza o godzinach: 08:40 oraz 18:40. Natomiast autokary jadące z Berlina w kierunku Rzeszowa, przez Kraków oraz Wrocław, odjeżdżają z dworca autobusowego ZOB Masurenallee 4-6, stanowisko 30 o godzinach: 00:20 oraz 09:00. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

PolskiBus.com pragnie zapewnić swoim pasażerom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Z tego względu każdy autokar wchodzący w skład floty wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Nasze pojazdy, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich, przygotowane są także do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się lub niepełnosprawnością. Wszystkie autokary kursujące w ramach linii P14 są ponadto wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami, przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR, Partner of Promotion
http://https//:partnersi.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »