Technologie » AGD - RTV

Niezwykle mały Vivitek Qumi – projektor, który potrafi olśnić!

Niezwykle mały Vivitek Qumi  – projektor, który potrafi olśnić!
Zobacz więcej zdjęć »
Vivitek Qumi Q5 ma znakomite parametry: wybitną jak na kieszonkowe (pico) projektory LED jasność - aż 500 ANSI lumenów, znakomity kontrast 10.000:1 i rozdzielczość WXGA (720p)

Może pracować korzystając wyłącznie z baterii, a funkcja prezentacji bezprzewodowej czyni go pierwszym całkowicie bezprzewodowym projektorem na rynku. Warto też podkreślić jego bezobsługową pracę i żywotność, która wynosi aż 30.000h. Oznacza to, że korzystając z niego 4h dziennie – możemy cieszyć się projektorem nawet 20 lat.

 

Ciekawostką jest możliwość dostarczenia przez producenta projektorów w dowolnym kolorze obudowy i np. z logo zamawiającego - przy zamówieniu minimum 500 szt.

Vivitek Qumi Q5 będzie dostępny w Polsce już w połowie czerwca w cenie detalicznej 2.799 PLN z VAT i w 5 kolorach. Jest objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Bliższe informacje www.qumi.pl

 

Atuty Viviteka Qumi Q5 można wymieniać długo, jednak nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Jest mały – mieści się w dłoni, lekki – waży 490 g., a obraz, który zapewnia jest nie tylko duży (do 90 cali – 230 cm przekątna obrazu), ale też znakomitej jakości!

Perfekcyjnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych i jako atrakcja weekendowych wyjazdów.

 

Qumi Q5 jako pierwsze urządzenie tego typu posiada niezawodny system oparty o platformę Linux, która gwarantuje stabilną i niezawodną pracę projektora. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość korzystania z wbudowanej przeglądarki internetowej. Aby ułatwić sufowanie po stronach WWW do projektora Qumi podłączyć klawiaturę i mysz (przez hub) do portu USB.

 

Qumi posiada wbudowaną pamięć (4GB), możliwość odtwarzania plików pakietu Office (Office Viewer) oraz wbudowany głośnik 2W. Możemy więc z powodzeniem odtwarzać filmy, muzykę, pliki Word, skoroszyty Excel czy prezentacje PowerPoint.

 

Ważne są również złącza, które dają możliwość połączenia Qumi Q5 z innymi urządzeniami (odtwarzaczem DVD, konsolą do gier, smartphonem, tabletem czy komputerem). Szczególnie cieszy pełnowymiarowe HDMI.

Projektor Qumi współpracuje z opcjonalną baterią oraz modułem WiFi – dzięki takiemu rozwiązaniu możemy cieszyć się pierwszym na świenie, całkowicie bezprzewodowym projektorem.

 

Parametry techniczne:

 

 

Qumi Q5

Jasność

500 ANSI lumenów

Kontrast

10.000:1

Rozdzielczość

WXGA, 720p

Źródło światła

LED

Żywotność źródła światła

30.000h

Throw ratio

1.55:1

Obraz

30"-90"

Keystone

+/-40 stopni

3D Ready

Tak (DLP link)

Wbudowana pamięć

4 GB

System

oparty na Linuxie

Głośnik

2W

Złącza

m.in. HDMI, USB

Dostępne kolory

5

Waga

490g

Głośność

28/36 dB

Pobór prądu

65W max

W zestawie

pilot, torba, zasilacz, 24pin universal (VGA), HDMI - HDMI

Opcja

Bateria, WiFi dongle, przewód 3.5mm AV

Odtwarzanie

filmy

 

pakiet office

 

muzyka

 

zdjęcia

 

pliki tekstowe

Funkcje dodatkowe

Wbudowana przeglądarka

Możliwość podłączenia klawiatury i myszy

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) jest wyspecjalizowanym dystrybutorem sprzętu prezentacyjnego, reprezentującym w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Casio (projektory Laser&Led Hybrid), CTouch (interaktywne tablice dotykowe LCD), DISPIO (ściany LCD), EVOKO (system rezerwacji sal konferencyjnych), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), LUMENS (wizualizery), NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PANASONIC (projektory, monitory), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (tablice interaktywne, tablety bezprzewodowe, wizualizery, systemy do testów), REXEL (niszczarki, gilotyny, dziurkacze, zszywacze), SANYO (projektory, monitory), SMART MEDIA SOLUTIONS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego, pogodoodporne obudowy do monitorów), SpinetiX (Digital Signage), (VISION (systemy instalacyjne Techconnect), VIVITEK (projektory).

 

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole i www.multimediawprzedszkolu.pl.

 

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Vivitek oraz Qomo.

 

W latach 2006-2008 firma uzyskała 400% wzrost przychodów, a w 2009 roku zajęła 7 miejsce w regionie dolnośląskim i 67 w skali kraju, za co została uhonorowana w grudniu 2009 roku tytułem „Gazela Biznesu 2009” przyznawanym przez dziennik Puls Biznesu. W latach 2007 – 2009 firma osiągnęła wzrost przychodów rzędu 196%, zajmując w 2009r. 47 miejsce w województwie dolnośląskim i 462 w skali kraju i ponownie otrzymała tytuł „Gazela Biznesu 2010”.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

 

Dnia 11.10.2010 ViDiS SA zadebiutował na rynku NewConnect.

 

 
 
 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »