Motoryzacja » Samochody

Nissan GT-R 2009 wyróżniony tytułem „Samochód Roku 2009”

Nissan GT-R 2009 wyróżniony tytułem „Samochód Roku 2009”
Zobacz więcej zdjęć »
Nissan GT-R 2009 otrzymał tytuł „Samochodu Roku 2009” (2009 Automobile of the Year) od magazynu Automobile.

GT-R został uhonorowany najwyższym wyróżnieniem czasopisma, które przyznaje także tytuły w kategoriach „Projekt Roku", „Człowiek Roku" i „Technologia Roku".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W komunikacie prasowym wydanym przez Automobile szef i redaktor naczelny pisma Jean Jennings powiedział: „Przez dziesięciolecia poprzednie wersje GT-R nie były eksportowane do USA. Teraz wiemy, co straciliśmy, ale cieszymy się, że wreszcie możemy dołączyć do grona szczęśliwców. GT-R urzekł nas swoją bezkompromisowością. Nie jest wygodny, nie stara się zasłużyć na sympatię ani nie próbuje wpływać na ludzi. Istnieje tylko z jednego powodu - aby szybko jeździć, co mu się znakomicie udaje".

Nagrody „2009 Automobile of the Year" magazynu Automobile zostały wręczone 19 listopada w trakcie Salonu Motoryzacyjnego w Los Angeles.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »