Rozrywka i wypoczynek » Sport

Nissany zdominowały Rajd UAE Desert Challenge

Nissany zdominowały Rajd UAE Desert Challenge
Zobacz więcej zdjęć »
Wśród najlepszych 15 zawodników jadących samochodami podczas UAE Desert Challenge, znalazło się 10 kierowców Nissanów.

Potwierdza to olbrzymi potencjał w grupie aut 4x4, którymi dysponuje Nissan. Miłośnicy takich samochodów świetnie znają takie modele jak wszechstronny X-TRAIL, silny Pathfinder czy legendarny Patrol.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNissan jest jedyną europejską firmą oferującą 2 modele czteronapędowych pick'up ów na rynku; rekreacyjnego Nissana Navarę i roboczego Nissana NP300. Do grupy samochodów z napędem na 4 koła trzeba zaliczyć też: Nissana Qashqai, luksusowe Murano i supersportowego GT-R. Już od ponad 50 lat, kiedy topowstał pierwszy Patrol, Nissan jest uznawany za eksperta w dziedzinie napędu 4x4.
Rajd UAE Desert Challenge był ostatnim rajdem całego cyklu Mistrzostw Świata sezonu 2008 i ten rajd przypieczętował wielki sukces załogi ORLEN Team Hołowczyc/Fortin - załoga ta jadąca samochodem Nissan Navara zdobyła tytuł wicelidera Pucharu Świata FIA.

Przed zawodnikami ORLEN Team i ich samochodem przygotowanie do Rajdu Dakar, w tym roku po raz pierwszy rozgrywanym na trasach Ameryki Południowej (Argentyna - Chile)..Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nissan
http://www.nissan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »