Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Noc nietoperzy z Nelą Małą Reporterką w Forum Koszalin

Noc nietoperzy z Nelą Małą Reporterką w Forum Koszalin
Zobacz więcej zdjęć »
Dlaczego nietoperze mają tak wielkie uszy?

Ile żyją? Czy należy się ich bać? Na te i wiele innych pytań odpowie Nela Mała Reporterka 28 września w Forum Koszalin. Podczas wydarzenia na najmłodszych czekają warsztaty kreatywne, fotobudka, a przede wszystkim – spotkanie z podróżniczką.

Nela Mała Reporterka podróżuje od piątego roku życia, opisując swoje przygody w autorskich książkach. Dziewczynka, która zdobyła koło podbiegunowe i przemierzyła dżungle oraz oceany, już 28 września odwiedzi Forum Koszalin. Nela przybędzie do największego centrum handlowego w mieście, by pokazać, jak ważnym gatunkiem są nietoperze. 28 września od godziny 14:00 na fanów globtroterki czeka wiele atrakcji, a wśród nich prelekcja młodej podróżniczki i pokaz jej zdjęć, a po godzinie 15:30 podpisywanie książek i możliwość sfotografowania się z Nelą na scenie.

Zawsze cieszymy się na spotkania z inspirującymi osobami, zwłaszcza gdy edukują najmłodszych gości. Nela Mała Reporterka to osoba bogata w wiedzę i ciekawa świata, co doceniają nie tylko jej rówieśnicy, ale także dorośli. Wrzesień to początek szkoły, a zarazem moment, gdy nietoperze układają się do snu i możemy spotkać je w naszej okolicy. Jest to zatem idealny moment, aby wykorzystać Noc nietoperzy i wiedzę Neli do pomocy tym pożytecznym zwierzętom – mówi Urszula Lipińska, Dyrektor Forum Koszalin.

Oprócz spotkania z Nelą Małą Reporterką na odwiedzających czeka moc innych atrakcji. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w nietoperzowych warsztatach plastycznych, zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce oraz wygrać atrakcyjne nagrody w kreatywnych konkursach.

Noc nietoperzy z Nelą Małą Reporterką odbędzie się 28 września w godz. 14:00-18:00 w Centrum Handlowym Forum Koszalin. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Nela to prawdopodobnie jedna z najmłodszych reporterek na świecie, podróżuje od 5 roku życia. Jej autorskie, podróżnicze programy można zobaczyć w TVP ABC. Jej książki wydawane we współpracy z National Geographic są bestsellerami. Jej twórczość zdobyła wiele nagród m.in. Bestseller Empiku 2015, 2016, 2017 oraz 2018. Do tej pory ukazało się 13 książek Małej Podróżniczki. Nela bardzo chętnie włącza się w akcje charytatywne. Aktualnie Nela rozwija projekt edukacyjno-badawczy
w ramach tworzonej przez siebie fundacji „The Adventure starts Here Foundation”.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »