Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Noc Wyprzedaży w Arkadach Wrocławskich już w piątek – 6 marca!

Noc Wyprzedaży w Arkadach Wrocławskich już w piątek – 6 marca!
Zobacz więcej zdjęć »
Dni Kobiet w Arkadach Wrocławskich oraz Festiwal Stylu, Zdrowia i Urody to wyjątkowa okazja dla wszystkich Pań i nie tylko, aby w dobrym nastroju spędzić nadchodzący weekend, a nawet poniedziałek! Nasz program obejmuje cztery wyśmienite dni, pełne atrakcji i konkursów (od 5 do 8 marca).

Tym bardziej, jest nam szczególnie miło poinformować o zbliżającej się Nocy Wyprzedaży. Startujemy już 6 marca o godzinie 18.00 i bawimy się do 23.00.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Promocje obejmą wówczas asortyment z najnowszych kolekcji wiosennych! W taką noc warto zaszaleć. Obniżamy ceny od 21.00 do 23.00 - niesamowicie.

Wiosna sprawi, że zakręci nam się w głowie. Będzie to również finał konkursu dla Klientów Arkad Wrocławskich: Wiosenny Zestaw Dla Kobiety. Każdy, kto dokona zakupów na minimum 100 złotych oraz wypełni specjalny kupon konkursowy i złoży w Punkcie Informacyjnym w Arkadach Wrocławskich ma szansę wygrać mnóstwo nagród, w tym trofeum główne: nagrodę wartą 5000 złotych.

O dobrą aurę, sprawne losowanie i emocje zadba - Daniel Wieleba - prezenter telewizyjny, którego uśmiech sprawia wiele radości i wprawia w wiosenny nastrój.

Fundatorzy nagród: Bergson, Broadway Group, Bukiety Baranowska, CCC, Centrum Podróży, Centrum, Stomatologiczne Vitalium AS, Centrum Terapii Laserowej, Cukiernia Blikle, Czas na herbatę, Dom, Lodów Barton, Douglas, Duka, Enel - Med, Fitness Academy, Inglot, Marks&Spencer, New Yorker, Oceanpro, Primakomp, Słodycze na luzie, Sushi 77, Sela, Tarasy Wang, Vision Express, Zdrowa StópkaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »