Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nocne bytomian przygody

Czy odważysz się wyruszyć w podróż Wehikułem Czasu? Zbierz przyjaciół, stwórzcie drużynę i zmierzcie się z niezwykłymi zadaniami związanymi z Bytomiem, jego historią i legendami! 3 września o północy Agora zaprasza na grę miejską.

„Wehikuł czasu" to rzadka okazja wzięcia udziału w zabawie przygotowanej z naprawdę dużym rozmachem. Bytomska gra miejska wystartuje o północy 3 września na wielopoziomowym parkingu Agory, zlokalizowanym w trójkącie ulic Kwietniewskiego, Jainty i Webera. - Tutaj współczesność łączy się z historią. Dawniej to miejsce znajdowało się tuż za murami miejskimi, tędy w średniowieczu przebiegała fosa. Teraz współczesny budynek harmonizuje z zabytkowymi kamieniczkami. To idealne miejsce dla naszej zabawy - tłumaczy Katarzyna Skalska, marketing manager w Agorze Bytom.

Każdy z sześciu poziomów parkingu przygotowany zostanie tak, by wyróżniał się własnym klimatem. Uczestnicy wezmą udział w różnych konkurencjach - zmierzą się z historią i legendami miasta, odpowiedzą na pytania dotyczące wielkich bytomian i powalczą z „pajęczyną". Każdy poziom to trzy zadania - dwa związane z tematyką poziomu i jedno sprawnościowe. Tylko prawidłowe wykonanie zadań pozwoli dotrzeć śmiałkom do wielkiego finału. Wygrywa zespół, który prawidłowo zinterpretuje wszystkie wskazówki, poradzi sobie z konkurencjami sprawnościowymi i dotrze do zadania finałowego oraz skutecznie upora się z nim jako pierwszy. Wygra tylko jeden zespół, a nagrody są naprawdę atrakcyjne. Zwycięzcy otrzymają bon (1 bon na drużynę) na zakupy w księgarni Matras o wartości 400 zł ufundowany przez Agorę Bytom, laserowy paintball od Fantasy Parku oraz designerskie budziki Casio podarowane przez butik Swiss. Dwie kolejne drużyny w ramach nagrody pocieszenia dostaną gadżety Agory Bytom, a także wybiorą się na kręgle. Jest więc o co walczyć.

Gry miejskie to rozrywka, którą zachłysnęli się poszukiwacze przygód na całym świecie. Ta moda dociera teraz do Bytomia. - To doskonały sposób spędzania wolnego czasu. Planszę do gry stanowi obszar miasta lub jego fragment. Uczestnicy rozwiązując postawione przed nimi zadania, poznają historię, architekturę i legendy miasta - mówi Paweł Rachwalski, jeden z organizatorów zabawy. - Oczywiście ważnym elementem gry jest rywalizacja - dodaje.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ:

  1. W grze bierze udział 25 zespołów po trzy lub cztery osoby. W każdej drużynie musi znaleźć się jedna osoba pełnoletnia.
  2. Na adres  agora@extremevents.pl wysyłamy maila, w którym podajemy imiona, nazwiska i wiek członków swojej drużyny oraz jej nazwę.
  3. W odpowiedzi dostajemy wiadomość z regulaminem gry.
  4. Po zapoznaniu z regulaminem odsyłamy mail o treści: „Zapoznaliśmy się z treścią regulaminu i akceptujemy jego postanowienia".
  5. Otrzymujemy potwierdzenie rejestracji.
  6. Kolejne ważne informacje związane oraz pierwsze zadania, drużyny otrzymają drogą mailową na adres, z którego dokonały rejestracji.
  7. O zamknięciu listy drużyn Agora niezwłocznie poinformuje na swojej stronie internetowej.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profitcomms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »