Rozrywka i wypoczynek » Sport

Nordyckie Noce

Nordyckie Noce
Zobacz więcej zdjęć »
Luty jest najzimniejszym miesiącem w roku w Europie, stwarza tym samym świetną atmosferę do przypomnienia sobie najważniejszych momentów w historii sportów zimowych.

W serii programów pod wspólną nazwą „Nordyckie Noce” zostaną pokazane postacie z Igrzysk Olimpijskich takie jak: słynna niemiecka łyżwiarka figurowa – Katarina Witt, która zachwyciła wszystkich swoimi występami w szalonych latach 80-tych, Vegard Ulvang - narciarz biegowy z Norwegii, który zdobył 3 złote medale olimpijskie w narciarstwie klasycznym oraz Alberto Tomba – legendarny włoski narciarz.


Zostaną przedstawione programy skupiające się na najciekawszych momentach Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Poczynając od zjazdu Franza Klammera w Innsbrucku w 1976 kończąc na wyczynach Torvilla i Deana w Sarajewie. Znajdzie się też czas na wspomnienie o największych osiągnięciach Brytyjczyków w czasie Zimowych Olimpiad. A dla fanów hokeja została przygotowana nie lada gratka, a mianowicie Igrzyska w Nagano w 1998 roku, kiedy to zawodnicy NHL po raz pierwszy wystąpili w czasie rozgrywek. Wszyscy uważali, że są pewniakami, a okazało się, że wrócili do domu beż żadnego medalu, a triumfy święcili Czesi. Kolejne Zimowe Igrzyska Olimpijskie odbędą się dopiero w 2014 roku, więc pozostało dużo czasu by nadrobić zaległości z minionych lat.         

Zapraszamy od 7 do 13 lutego o godzinie 22:00. 

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »