Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park tworzy mozaikę Gorzowa ze zdjęć Klientów

NoVa Park tworzy mozaikę Gorzowa ze zdjęć Klientów
Zobacz więcej zdjęć »
Lubicie fotografię i Gorzów? W dniach 25-27 maja w godzinach 10.00-20.00 przyjdźcie do NoVa Park i zapozujcie do zdjęcia w specjalnym atelier fotograficznym.

Wydrukowane fotografie klientów stworzą wyjątkową mozaikę prezentującą Gorzów. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Gazeta Lubuska oraz portal Naszemiasto.pl.

W najbliższy weekend NoVa Park zaprasza miłośników fotografii i wszystkich mieszkańców Gorzowa na wydarzenie fotograficzne z Gorzowem w roli głównej. Na trzy dni w NoVa Park stanie specjalna strefa zdjęciowa z klimatyczną scenografią i zabawnymi rekwizytami. Każdy klient będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które następnie zostanie na miejscu wydrukowane, a także przesłane na wskazany adres e-mail. Jedno z wydrukowanych zdjęć uczestnik zabawy umieści w wyznaczonym miejscu na specjalnej planszy, tym samym dokładając swój element do mozaiki, która ostatecznie stworzy wyjątkowy obraz Gorzowa.

Uzupełnieniem wydarzenia „Łączy nas Gorzów!” będzie konkurs na profilu NoVa Park na Facebooku, w którym do wygrania będą karty podarunkowe na zakupy w centrum. Nagrody czekają na tych uczestników konkursu, którzy prześlą najbardziej zwariowane zdjęcia wykonane podczas sesji zdjęciowej w NoVa Park w dniach 25-27 maja.

„W najbliższy weekend wspólnie z mieszkańcami Gorzowa i okolic będziemy tworzyć wielką mozaikę składającą się ze zdjęć naszych klientów. Wystarczy przyjść do NoVa Park, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i przykleić je na specjalnej tablicy, aby dołożyć cegiełkę do stworzenia pięknego obrazu z naszym ukochanym miastem w roli głównej. To pierwsze tego typu wydarzenie w Gorzowie, gdzie jego mieszkańcy mogą zostać częścią miejskiej mozaiki!” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w akcji „Łączy nas Gorzów!” jest bezpłatny. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Gazeta Lubuska oraz portal Naszemiasto.pl.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »