Dom » Budownictwo

Nowa emalia, nowe pomysły

Nowa emalia, nowe pomysły
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa Dulux® Emalia akrylowa do drewna i metalu pomoże przeobrazić dobrze znane meble czy dodatki w niezwykle atrakcyjne, nowoczesne przedmioty.

Drzwi, okna, kaloryfery, stoły, szafki, krzesła... W każdym domu jest wiele przedmiotów wykonanych z drewna i metalu, którym nawet po długim okresie użytkowania warto nadać nowy blask. Ich remont może być nie tylko pożyteczny, ale także przyjemny. Doskonałym źródłem inspiracji do zmiany wyglądu różnych elementów wyposażenia wnętrz jest paleta kolorystyczna nowej Dulux® Emalii akrylowej do drewna i metalu.


Zawiera ona 15 kolorów w odcieniach żółcieni, czerwieni, błękitów, fioletów, zieleni i beży, spójnych z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

W palecie Dulux® Emalii akrylowej do drewna i metalu znajduje się m.in. kolor Pistacjowy, którym zostało odświeżona drewniana szafka widoczna na załączonym zdjęciu. Idealnie wkomponowano ją w wystrój pokoju pomalowanego emulsjami Dulux® także z linii zieleni (dostępne w Mieszalniku Dulux® pod numerami: 70YY 63/326, 10GY 39/136), co tworzy prawdziwie harmonijną, elegancką kompozycję. Pomysłów na osiągnięcie równie ciekawego efektu dekoracyjnego przy pomocy Dulux® Emalii akrylowej do drewna i metalu może być bardzo wiele. 

Malowanie mebli czy innych elementów wyposażenia wnętrz w wybranych kolorach z palety Dulux® Emalii akrylowej do drewna i metalu jest proste i przyjemne. W przeciwieństwie do farb produkowanych na bazie rozpuszczalnika, Dulux® Emalia akrylowa do drewna i metalu ma łagodny zapach i wyjątkowo szybko schnie, dzięki czemu idealnie nadaje się do malowania elementów drewnianych i metalowych wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo tworzona przez nią powłoka ma doskonałą strukturę oraz wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. To efekt działania Diamond TechnologyTM - zastosowanej w farbie Dulux® nowoczesnej technologii, bazującej na wysokogatunkowej dyspersji. Teraz atrakcyjny wygląd odnowionych mebli będzie zachowany na dłużej.

Informacje o produkcie:

Dulux® Emalia do drewna i metalu - akrylowa emalia do drzwi, szafek, kaloryferów i okien

  • Wyjątkowa trwałość, łagodny zapach, krótki czas schnięcia (ok. 6 godz.)
  • Paleta kolorystyczna: 15 kolorów + biała
  • Wykończenie: kolory w wykończeniu aksamitnym, biała - aksamitny i błyszczący
  • Wydajność: do 16 m2 / l
  • Cena: 19,90 zł / 0,5 l


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »