Technologie » AGD - RTV

Nowa energia w Twojej kuchni z kombiwarem i blenderami kielichowymi

Nowa energia w Twojej kuchni z kombiwarem i blenderami kielichowymi
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy rok to często nowe wyzwania, ale także okazja do odkrywania nowych wrażeń i doświadczeń - także kuchennych. W przygotowaniu różnych potraw i napojów pomogą urządzenia AGD marki BROCK, które wprowadziła do swojej oferty firma LIDER Starachowice.

Szybciej niż w piekarniku dzięki kombiwarowi


Kombiwar HO 1701 WH to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego piekarnika, od którego jest nawet pięć razy szybszy. Pozwala na przygotowywanie różnych potraw z wykorzystaniem technologii konwekcyjnej. Polega ona na wytworzeniu przez grzałkę (elektryczną lub - tak jak w tym wypadku - bardziej nowoczesną, halogenową) ciepła, które jest następnie równomiernie rozprowadzone po całym naczyniu. Posiłki przygotowywane w ten sposób, bez oleju i tłuszczu, są zdrowsze są zdrowsze. Kombiwar umożliwia również rozmrażanie produktów spożywczych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Urządzenie wyposażone jest w szklany pojemnik, odporny na wysoką temperaturę, którego pojemność można zwiększyć z 12 do 17 litrów. Ma również pokrętło timera oraz szeroką funkcję kontroli temperatury.

Smoothies i kruszenie lodu w blenderach kielichowych

Zasilane mocą 500 W blendery BL 1501 WH (z podstawą z tworzywa sztucznego) i BL 1502 SS (z podstawą ze stali nierdzewnej) to idealne narzędzia kuchenne do przygotowywania zdrowych soków, kremowych smoothies i orzeźwiających koktajli czy rozmaitych deserów. Sprawnie radzą sobie także z kruszeniem lodu, rozdrabnianiem warzyw i owoców, ziół, a nawet orzechów i pestek.

Dzięki kielichowi  o pojemności 1,5 litra można przygotować większe ilości potraw, idealne zarówno dla rodziny, jak i na imprezę.  Producent zwraca uwagę na łatwość czyszczenia obu modeli za pomocą funkcji PLUS (służącej do intensywnego mieszania).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Barbara Trepka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »