Technologie » Komputery

Nowa kolorowa drukarka Konica Minolta bizhub C31P

Nowa kolorowa drukarka Konica Minolta bizhub C31P
Zobacz więcej zdjęć »
Imponująca zdolność do integrowania się z niemal każdym środowiskiem IT, wspaniała jakość druku i zaawansowane rozwiązania do zarządzania drukiem to najważniejsze elementy wyróżniające nową drukarkę Konica Minolta.

Konica Minolta Business Solutions wprowadza na rynek polski nową drukarkę kolorową - bizhub C31P. Urządzenie przeznaczone jest dla małych zespołów biznesowych i grup roboczych. Oferuje szerokie możliwości w zakresie zarządzania drukiem, w tym monitoringu kosztów. Wysoka jakość druku, duży wachlarz formatów papieru, z którymi współpracuje oraz zaawansowane opcje wykańczania dokumentów sprawiają, że bizhub C31P idealnie wpisuje się w dzisiejsze potrzeby przedsiębiorstw.

„bizhub C31P potrafi drukować w niemal dowolnym środowisku,” — mówi Christina Stubinski, Product Manager w Konica Minolta Business Solutions Europe. „Dotyczy to nie tylko niewielkiej powierzchni jaką zajmuje, co docenią biura narzekające na brak miejsca, ale także imponujących możliwości integrowania się ze środowiskiem IT. Zastosowany w drukarce najnowszy kontroler Emperon zapewnia zgodność z PostScript 3 i PCL 6., a z opcjonalnym dyskiem twardym dostępna jest również obsługa języka XPS (Microsoft Vista XML Paper Specification)”.
 
bizhub C31P umożliwia tworzenie różnorodnych wydruków kolorowych na różne okazje i do różnych zastosowań wewnątrz firmy. Polimeryzowany toner Simitri HD gwarantuje doskonałą jakość kolorów, precyzyjną reprodukcję nawet najcieńszych linii i nadzwyczajną odporność na przebarwienia. Drukarka współpracuje z szerokim zakresem formatów papieru, od A6 poprzez A4 do baneru o długości do 1,2 metra. Dzięki opcjonalnemu modułowi zszywającemu do 30 stron i funkcji sortowania drukarka oferuje niespotykane w tej klasie urządzeń możliwości wykańczania.  

Nowa drukarka Konica Minolta wyróżnia się na tle konkurencji w zakresie zastosowanych rozwiązań software’owych do zarządzania drukiem. Producent wyposażył urządzenie w moduły: PageScope WebConnection, PageScope Data Administrator i PageScope NetCare, które pod względem funkcjonalności są porównywalne do rozwiązań stosowanych w dużych systemach wielofunkcyjnych (MFP). Moduły te sprawiają, że zarządzanie drukarką jest wyjątkowo proste. Wszystkie istotne operacje można realizować z komputera użytkownika. Ryzyko związane z dostępem osób nieupoważnionych ogranicza moduł PageScope Data Administrator, który umożliwia nadawanie uprawnień do korzystania z drukarki poszczególnym grupom użytkowników.

Moduł PageScope NetCare Device Manager odpowiada za stałą, wysoką wydajność. Rozwiązanie to umożliwia monitorowanie i gromadzenie odczytów liczników ze wszystkich zarejestrowanych urządzeń. Jednocześnie moduł PageScope zapewnia wygodny interfejs WWW, umożliwiający szybkie i łatwe konfigurowanie ustawień sieciowych i szczegółowych parametrów samych urządzeń. 

Dzięki modułom PageScope drukarka bizhub C31P doskonale wpisuje się w oferowane przez Konica Minolta usługi optymalizacji procesów druku w firmach, znane jako koncepcja logistyki dokumentów iDoc. Istotą Koncepcji iDoc jest analizowanie ekonomiki i efektywności procesów tworzenia i produkcji dokumentów w całej firmie. W rezultacie uzyskuje się pełny obraz potencjalnych oszczędności w obszarze procesów dokumentowych. 

Drukarka bizhub C31P Konica Minolta może być dodatkowo wyposażona w opcję druku dwustronnego, dwa dolne podajniki papieru i szafkę. Klienci mogą również zdecydować się na moduł umożliwiający zszywanie do 30 stron.

bizhub C31P został zaprojektowany zgodnie ze wzornictwem InfoLine Konica Minolta, dzięki czemu wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym wyglądem i koresponduje pod względem wizualnym z innymi urządzeniami z serii bizhub. 

Urządzenie jest dostępne w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Sugerowana cena detaliczna: 4.200,00 zł netto wraz z kompletem tonerów na 12 000 wydruków.

Do urządzeń Konica Minolta rekomenduje markowe papiery dostępne w ofercie firmy. Wszystkie oferowane nośniki zapewniają ekonomiczną pracę urządzeń oraz właściwą jakość wydruków. Papiery Konica Minolta to: 3 rodzaje papierów biurowych – Konica Minolta Standard, Konica Minolta Profi, Konica Minolta Original (Format A3, A4, gramatura 80g/ m2). Papiery Color Copy – stworzone specjalnie z myślą o kolorowym druku cyfrowym (Format A3, A4, A3+, SRA3, szeroki zakres gramatur i powierzchni). Papiery IQ Color – papiery kolorowe (Format A3, A4, Gramatura 80 i 160g/ m2). Papiery ozdobne Top Style oraz papier banerowy Smart Line (Format 1200x297 mm, Gramatura 170 g/m2). 


Informacje o firmie Konica Minolta
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy Konica Minolta Holdings z siedzibą w Japonii. Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi dla biznesu, usprawniające procesy związane z drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją dokumentów. Konica Minolta jest producentem i dostawcą urządzeń wielofunkcyjnych, kopiarek i drukarek laserowych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Konica Minolta stale powiększa swoją ofertę, koncentrując się na urządzeniach do druku w kolorze. 
Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się na stronie internetowej www.konicaminolta.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »