Rozrywka i wypoczynek » Sport

Nowa seria o Sir Alexie Fergusonie tylko w ESPN Classic!

Nowa seria o Sir Alexie Fergusonie tylko w ESPN Classic!
Zobacz więcej zdjęć »
SPN Classic w listopadzie ukaże specjalną serię programów poświęconą wielkiemu trenerowi naszych czasów. Sir Alex Ferguson w tym miesiącu świętuje 25-lecie z Manchester United.

Od 6 listopada 1986 roku Ferguson rządzi zespołem Czerwonych Diabłów. To on tchnął nowe życie w coraz gorzej wypadającą drużynę,  to on stworzył jeden z najlepszych składów nie tylko w Anglii,
ale i na całym świecie.

W specjalnej serii programów pokażemy różne etapy jego trenerskiej kariery.

 

Pierwszy odcinek będzie traktował o okresie pomiędzy 1986 a 1993 rokiem i trudnych początkach z nowym zespołem. W drugim przedstawimy lata 1993-1998, które okazały się przełomowymi – m.in. z powodu pierwszego zwycięstwa w lidze. Następnie lata 1998-2001, kiedy to Sir Alex myślał o przejściu na emeryturę, ale na szczęście zmienił zdanie i poprowadził swoją drużynę do kolejnych triumfów. Ostatnia odsłona serii to lata 2001-2011. Wtedy to Ferguson zbudował swój trzeci niezwyciężony team Manchesteru United i zdobył z nim swoje drugie Champions League
i dziewiętnasty tytuł w lidze.

 

Oprócz przekroju wszystkich lat ze składem z Old Trafford, kibice będą mieli okazję poznać opinię innych trenerów, zawodników, rywali Fergusona, którzy wypowiedzieli się dla ESPN Classic o koledze z branży.

 

 

Serdecznie zapraszamy w listopadowe poniedziałki o godzinie 23:00 i 23:30!

Największe emocje, najważniejsze wydarzenia – to musi być ESPN Classic!

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Shi events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »