Technologie » Internet

Nowa strona Amol od Atom Media Interaktywne

Nowa strona Amol od Atom Media Interaktywne
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja ATOM Media Interaktywne oddała do użytku nowy serwis produktowy www.amol.pl, który poprzez możliwość pobrania ulotki, sprawdzenia zastosowań i składników stanowi bogate źródło informacji na temat tego popularnego leku.

Funkcjonalność i przejrzystość to dwa elementy, na które położono szczególny nacisk przy projektowaniu tej witryny. Dużym atutem jest tu także łatwość poruszania się po stronie oraz dotarcia do interesującej użytkownika treści.

Strona w swojej stylistyce nawiązuje zarówno do tradycji leku, który istnieje na rynku od ponad 100 lat, jak również do jego współczesnego, nowoczesnego oblicza. Intuicyjna, przyjazna dla użytkownika nawigacja sprawia, że strona jest nie tylko estetyczna, ale też funkcjonalna. Na stronie przeczytać można historię leku AMOL, sprawdzić jego zastosowanie, a także obejrzeć historyczne reklamy, stanowiące prawdziwą gratkę dla fanów tego kultowego już środka „dosłownie na wszystko".

Więcej na http://www.amol.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ATOM Media Interaktywne
http://www.atom.lodz.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »