Dom » Budownictwo

Nowa systematyka pił Stanley

Nowa systematyka pił Stanley
Zobacz więcej zdjęć »
Nowe pogrupowanie oferowanych przez Stanley’a pił do drewna w kategorie to skuteczny sposób na łatwy i szybki dobór odpowiedniego narzędzia do konkretnego rodzaju wykonywanej pracy.

Cięcie jest nieodłącznym elementem pracy zarówno podczas budowy dużych konstrukcji, jak też wykonywaniu drobnych prac wykończeniowych. Ze względu na zastosowanie i przeznaczenie ciętych elementów piły dzielą się na poszczególne kategorie. Istotnym utrudnieniem doboru odpowiedniego sprzętu do wykonywanej pracy, jest brak pogrupowania tych narzędzi w sklepach, na co zwrócili uwagę klienci w badaniach przeprowadzonych przez firmę Stanley.

Producent narzędzi marki Stanley, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, posegregował wszystkie piły zgodnie z ich przeznaczeniem. Cztery nowe kategorie pił do drewna - Carpenter, Heavy Duty, Fine Finish i Specialty - znacząco ułatwią wybór odpowiedniego narzędzia do konkretnego rodzaju wykonywanej czynności.

Carpenter - w tej kategorii znalazły się wszystkie piły płatnice z dużym zębem. Są to narzędzia przeznaczone do tworzenia dużych konstrukcji. Znajdują zastosowanie podczas prac ciesielskich i dekarskich.

Heavy Duty - to linia pił ze średnim zębem, przeznaczonych do prac ogólnobudowlanych. Świetnie się sprawdzą podczas kompleksowych prac remontowych, a także w przydomowych warsztatach.

Fine Finish - jest grupą pił z małym, drobnym zębem hartowanym. W tym zbiorze znajdują się także piły z zębem niehartowanym typu JetCut z trzema, szlifowanymi krawędziami tnącymi. Pozwalają one na szybkie, a zarazem dokładne ciecie w obu kierunkach. Takiego sprzętu używa się do prac meblarskich i wykończeniowych.

Specialty - w tej kategorii znajdują się wszystkie piły specjalne. Zalicza się do nich otwornice oraz piły do cięcia laminatów, płyt gipsowo - kartonowych, PCV i bloczków betonowych.

Równolegle z uszeregowaniem oferty pił, Stanley wyposażył w bimateriałową rękojeść również piły specjalne, co gwarantuje pewny uchwyt i pełen komfort podczas piłowania. Zaś zastosowanie trzech śrub mocujących brzeszczot do rękojeści zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy narzędziem.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »