Dom » Budownictwo

Nowe centrum szkoleniowe firmy Viega

Nowe centrum szkoleniowe firmy Viega
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Viega uruchomiła w Gdańsku nowe centrum szkoleniowe, gdzie odbywają się cykliczne warsztaty dla instalatorów, projektantów i partnerów handlowych. Dla uczestników przygotowano showroom z kompletną ekspozycją produktów, stanowisko montażowe i salę przystosowaną do prezentacji multimedialnych.

Pod koniec ubiegłego roku biuro firmy Viega zostało przeniesione do eleganckiego kompleksu Matarnia Office Park, przy ul. Budowlanych 68 B w Gdańsku. Od niedawna działa tam również nowoczesne centrum szkoleniowe z showroomem. Obiekt jest doskonale skomunikowany ze względu na bliskość Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, obwodnicy Trójmiasta oraz portu lotniczego. Jest to już drugie centrum szkoleniowe Viega w Polsce. Pierwsze zostało otwarte w 2010 roku w Warszawie. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Instalacje sanitarne i systemy zaprasowywane

Najważniejszą częścią nowego centrum szkoleniowego jest elegancko zaaranżowany showroom o powierzchni 123 m², gdzie można zobaczyć całą, szeroką ofertę produktów i rozwiązań instalacyjnych Viega, w tym stelaże podtynkowe Prevista, przyciski uruchamiające Visign oraz odpływy Advantix Vario i Advantix Cleviva. Na specjalnych ściankach zaprezentowano fragmenty instalacji wykonanych w systemach zaprasowywanych, takich jak Profipress, Megapress, Sanpress Inox i Smartpress. Uczestnicy warsztatów mają do dyspozycji również wydzielone stanowisko monterskie, przy którym sami wykonują połączenia w technice zaprasowywania. W drugim pomieszczeniu znajduje się komfortowa sala szkoleniowa o powierzchni 33 m², w pełni przystosowana do prezentacji multimedialnych.

Bogata oferta szkoleń

W centrum firmy Viega odbywają się regularne szkolenia dla instalatorów, przedstawicieli handlowych, dystrybutorów, architektów i projektantów. Zajęcia podzielone są na część teoretyczną i praktyczną. Tematyka obejmuje zagadnienia, takie montaż instalacji w systemach zaprasowywanych, technika zabudowy podtynkowej, technika odprowadzania wody, czy prawidłowy dobór materiałów w instalacjach. Istnieje także możliwość dostosowania programu warsztatów do indywidualnych potrzeb konkretnej grupy uczestników.

- W nowym centrum szkoleniowym prezentujemy pełną gamę naszych produktów, dostępnych na polskim rynku – mówi Łukasz Szypowski, doradca techniczny firmy Viega. - Myślę, że ciekawostką dla naszych gości będą zwłaszcza rozwiązania niestandardowe, takie jak niskie odpływy liniowe i brodzikowe, syfony oszczędzające miejsce czy specjalne kształtki Megapress, które mogą pomóc wykonawcom w rozwiązaniu problemów, pojawiających się na budowach. Staramy się pokazywać technologie ułatwiające codzienną pracę, zgodnie z naszą maksymą „Don’t work hard, work smart”. W branży instalacyjnej zawsze warto się szkolić i poszerzać swoją wiedzę w konkretnych dziedzinach, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Gdańska.

Osoby zainteresowane szkoleniami mogą kontaktować się z Łukaszem Szypowskim: tel. 58 66 24 998, mail: szkolenia.gdansk@viega.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IRMEDIA Ireneusz Kalinowski
http://irmedia.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »